Понеділок, 18 Жовтня, 2021
ГоловнаКомуналкаУ Мінсоцполітики розповіли, хто залишиться без субсидії

У Мінсоцполітики розповіли, хто залишиться без субсидії

Є ціла низка умов, за яких громадяни України не зможуть отримувати субсидію на оплату послуг житлово-комунального господарства.

Про це пише Міністерство соціальної політики.

У Мінсоцполітики зазначили, що за наявності квартири площею понад 130 квадратних метрів або приватного будинку понад 230 квадратних метрів субсидія призначатиметься не буде.

Також допомога не буде призначена, якщо потенційний субсидіант або член його сім’ї протягом року до звернення здійснив грошову операцію на суму понад 50 тис. гривень, а також володіє більш ніж одним житловим приміщенням, за винятком того, яке розташоване в сільській місцевості, на окупованих територіях Донбасу і в анексованому Криму.

Субсидії не буде, якщо:

  • у потенційного одержувача є депозит на банківському рахунку понад 100 тис. гривень на перше число місяця, з якого надається держдопомога;
  • є транспортний засіб, випущений менше 5 років тому (крім причепа і мопеда) або кілька транспортних засобів, з року виробництва яких минуло менше 15 років (винятки ті самі);
  • у складі домогосподарства або сім’ї члена домогосподарства є особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді, за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них відсутні доходи, які враховуються при призначенні житлової субсидії.

Раніше ми розповідали, коли одержувачам субсидії чекати в гості перевіряльників.х.

Читайте також:

Нове на сайті