Четвер, 19 Травня, 2022
ГоловнаЗдоров'я

Здоров'я

Як за допомогою простих вправ покращити відтік жовчі?

Іноді деякі з нас, розминаючи пальці рук, чують хрускіт. А то й більше — хрумтять усі суглоби. Це може бути ознакою дисфункції жовчовивідної системи, зокрема порушення відтоку жовчі. Щоб позбутися цієї проблеми, потрібно активувати цей процес і розслабити жовчовивідні шляхи.

Підступний діабет: чи є спрага ознакою діабету і якою має бути рівень цукру?

Зростання захворюваності на цю недугу було оголошено надзвичайною загрозою для всього світового співтовариства. За прогнозами ВООЗ, до 2030 року хвороба займатиме сьоме місце серед причин смертності на планеті.

Що робити, якщо “тягне” ногу?

Люди, які стикаються із запаленням сідничного нерва, нарікають, що їм «тягне» ногу, болить так, що стати на неї не можна. Що це за така хвороба?

Що таке діабет другого типу?

Цукровий діабет - захворювання, яке проявляється високим рівнем цукру в крові через недостатню дію інсуліну. Інсулін - це гормон, що виділяється підшлунковою залозою.

Як виявляється алергія на пилок?

У весняний і літній сезон, з кінця лютого по травень і далі, цвіте багато рослин, і квітковий пилок літає в повітрі і падає в організм через ніс і рот.

Які є засоби для профілактики пародонтиту?

Щоб мати гарні та здорові зуби до старості, про них треба дбати замолоду.

Які ознаки можуть вказувати на порушення роботи нирок

Нирки – це життєво важливий орган, тому важливо навчитися помічати симптоми, що свідчать про наявність проблем із ними. Запам'ятайте, що своєчасне лікування дозволить уникнути серйозних ускладнень.

Хто знаходиться в зоні ризику захворювання на глаукому?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, глаукома визнана однією із двох головних причин сліпоти. Глаукома характеризується поразкою зорового нерва, у результаті він атрофується, безповоротно губиться і людина сліпне.

Як оформити лікарняний українцям за кордоном – поради МОЗ

Українські біженці за кордоном, які тимчасово втратили працездатність, можуть оформляти електронний лікарняний та отримувати відповідні соціальні виплати.

Холестерин: коли він буває “хорошим”, коли “поганим”?

Уявлення про те, що холестерин – це погано, склалося у суспільстві давно. Однак, як виявляється, холестерин буває різним і не завжди шкодить нашому організму.

Як уникнути укусів кліщів?

З приходом тепла починають прокидатися кліщі, які живуть як у лісах, так і у садах та городах. Ці комахи можуть переносити енцефаліт та інші небезпечні захворювання.

Як безкоштовно зробити флюорографію в умовах воєнного стану?

Необхідність проведення флюорографії визначає ваш сімейний або лікар. За необхідності він створить електронне або, за відсутності доступу до електронної системи, паперове направлення на обстеження.

Чи потрібно приймати вітаміни для здоров’я очей?

Багато людей вважають, що нестача вітамінів може спричинити очні захворювання. Чи це так, і які вітаміни краще приймати для здоров'я очей?

Як зрозуміти, що у вас посттравматичний стресовий розлад?

Під час війни багато людей страждають на посттравматичні стресові розлади. Це нормальна реакція нашої психіки на важкі й травмуючі події, проте це ще й серйозне захворювання, яке потребує лікування.

З якими хворобами допоможе впоратися йодна сітка?

Йодна сітка – це народний засіб від багатьох хвороб, що показало свою ефективність не одному поколінню. Йод – вкрай потрібний елемент для нашого організму, що робить йодну сітку корисною. Взяти хоча б той факт, що дві третини йоду (який є в організмі людини) зберігається у щитподібній залозі.

Як зберегти здорову спину, копаючи город?

Щоб захистити себе від перевантажень, дотримуйтесь простих рекомендацій.

Що робити, якщо сіпається око?

Багатьом відомий такий прикрий стан, коли раптом мимоволі починає смикатися око.

Які народні засоби рятують від болів у коліні?

Суглоби болять і у молодих, і у старих. Особливо докучають біль у колінах.

Чому горять ступні ніг: найпоширеніші причини печіння

Буває так, що ні з того ні з цього починають пекти ступні ніг, вони стають червоними та гарячими на дотик. Спробуємо розібратися у чому причина.

Чи змінюється з віком норма показника цукру в крові та як правильно харчуватися?

Норма цукру у крові з пальця, незалежно від віку, становить 3,3-5,5 ммоль/л. Часто у людей після 40-50 років цей рівень зростає. Це свідчить про порушення чутливості клітин до інсуліну, його недостатню кількість у крові та формування інсулінорезистентності, так званого стану переддіабету.

Нове на сайті

Кабмін затвердив перелік банків, де українці під час війни зможуть отримувати пенсії

У Кабінеті міністрів України ухвалили рішення про виплати пенсій, грошової допомоги, виплат із загальнообов'язкового державного соціального страхування та заробітної плати працівникам бюджетних установ протягом дії воєнного стану. Під час війни перелік банків не змінюватиметься.

У Польщі багато українських заробітчан потрапили під скорочення: що відбувається

З початку війни в Україні Польща ухвалила найбільшу кількість українських біженців. Але сьогодні у цій країні спостерігається масове звільнення українських заробітчан.

У Міністерстві енергетики повідомили, скільки українців залишилося без газу та світла через війну

Понад 180 тисяч жителів України залишаються без газопостачання через шкоду, заподіяну енергетичній інфраструктурі війною.

Як отримати статус внутрішньо переміщеної особи?

Право на отримання довідки ВПО мають особи, які з 24 лютого 2022 року перемістилися з регіонів, визначених у розпорядженні Уряду від 6 березня 2022 року № 204-р, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської , Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та Києва.

Чи має право пенсіонер ознайомитись зі своєю паперовою пенсійною справою?

Чи можу я ознайомитися зі своєю паперовою пенсійною справою, перефотографувати її чи відсканувати? Таке питання цікавить багатьох пенсіонерів, особливо якщо виникають проблеми з призначенням пенсії та її перерахунком.

В Україні змінився механізм виплати пенсій на тимчасово окупованих територіях

Багато пенсіонерів не змогли виїхати через активні бойові дії і зараз опинилися у тимчасовій окупації, через що "Укрпошта" не має технічної можливості доставляти гроші, вся сума пенсії зараховується на рахунки, які їм відкрито в "Ощадбанку".

На тимчасово окупованих територіях рашисти планують відправляти на війну студентів

Почалася вісімдесят п'ята доба героїчного протистояння Українського народу російському військовому вторгненню. Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Основні зусилля противник зосереджує на Донецькому напрямі.

Популярне

Уряд розширив перелік громадян, які можуть одержати по 2200-2500 гривень

У Кабміні розширили перелік українців, які можуть претендувати на виплати 2200-2500 гривень щомісяця від міжнародних гуманітарних організацій.

В уряді ухвалили рішення збільшити пенсії за рахунок соцвиплат: кого торкнеться нововведення

У Міністерстві соціальної політики внесли зміни до порядку нарахування соціальних виплат, і тепер при призначенні пенсії деяким громадянам їм відразу зараховуватимуться й інші виплати від держави.

ПриватБанк списуватиме гроші з карток клієнтів: що відомо

У ПриватБанку анонсували запуск нової акції, під час якої з кожної покупки його клієнтів буде списуватись певна сума грошей. Йдеться про клієнтів, які перебувають за кордоном.

В Україні готуються запровадити універсальну соцдопомогу для малозабезпечених

Після війни в Україні може бути запроваджена універсальна соціальна допомога, яка гарантуватиме мінімально необхідний для життя рівень, в першу чергу непрацездатним людям.

У червні частина українців отримає доплату до пенсії

Майже 1 мільйон українців у червні отримають одноразову грошову допомогу, приурочену 9 травня. Але цього року з об'єктивних причин виплати було перенесено на червень.

Перерахунок пенсій: коли пенсіонери, що працюють, отримають підвищені виплати?

У квітні пенсіонерам, які після виходу на заслужений відпочинок продовжують працювати, було підвищено пенсії. Але поки що ніхто доплат не отримав.

Українцям припаде нелегко: які зміни готують банкіри з 1 червня?

Розповідаємо, скільки доведеться платити боржникам із 1 червня в Україні.