Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Чому у платіжках за газ немає показань лічильників – у «Нафтогазі» назвали причину

Газопостачальна компанія «Нафтогаз», як і раніше, надсилатиме своїм клієнтам паперові платіжки, але вказувати в рахунках показання лічильників не буде.

Призначення пенсії: як розрізнити страховий та трудовий стаж?

У тих, хто готується до виходу на пенсію, виникають питання, чим взагалі різняться поняття «страховий стаж» та «трудовий стаж». Тим більше, що це питання актуальне сьогодні, коли через призупинення трудової діяльності у страховому стажі може виникнути непередбачуваний розрив. Тому нюанси та відмінності між трудовим та страховим стажем розуміти просто необхідно.

Як розрахувати розмір житлової субсидії на опалювальний період самостійно?

З 1 жовтня субсидії в Україні призначаються по-новому, а точніше, змінилася система виплат. Тепер цим займатиметься Пенсійний фонд України. Але багато хто вже сьогодні цікавиться питанням, скільки вони зможуть отримати під час опалювального сезону, який почнеться незабаром.

223-а доба війни: від ворожих ударів постраждало понад 20 населених пунктів

Почалася двісті двадцять третя доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на спробах зриву активних дій сил оборони на окремих напрямках.

Як відновити виплату пенсії, якщо немає пенсійного посвідчення, — роз’яснення Мінсоцполітики

Під час евакуації чи внаслідок воєнних дій українці часто втрачають безліч документів, але якщо так сталося, що ви втратили пенсійне посвідчення, то держава гарантує пенсійні виплати всім громадянам.