Четвер, 19 Травня, 2022
ГоловнаГроші

Гроші

Уряд розширив перелік громадян, які можуть одержати по 2200-2500 гривень

У Кабміні розширили перелік українців, які можуть претендувати на виплати 2200-2500 гривень щомісяця від міжнародних гуманітарних організацій.

Міжнародна допомога переселенцям: які програми працюють та скільки платять українцям

Через війну багато українців залишилися без роботи та коштів, без будинків та квартир, отримавши статус внутрішньо переміщених осіб. Окрім допомоги від уряду, переселенці мають змогу отримати міжнародну цільову грошову підтримку. Скористатися можна лише однією програмою.

Українцям припаде нелегко: які зміни готують банкіри з 1 червня?

Розповідаємо, скільки доведеться платити боржникам із 1 червня в Україні.

Шахраї вигадали нову схему викрадення грошей з банківських карт українців

Цей вид шахрайства стосується переселенців, які отримують чи претендують на допомогу у рамках соціальної програми ООН.

У Мінсоцполітики повідомили, чи вистачить у бюджеті грошей на виплату пенсій та субсидій у травні

Незважаючи на воєнний стан, у травні в Україні своєчасно профінансовано виплату пенсій, соціальних допомог та субсидій.

В Україні спростили процедуру надання допомоги з безробіття: що змінилося

В Україні набув чинності Закон №2220-ІХ, який передбачає спрощення процедури реєстрації безробітних українців та надання додаткових стимулів роботодавцям для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

В Україні стартує ще одна програма грошової допомоги потерпілим від війни: торкнеться і пенсіонерів

У Мінсоцполітики повідомили про додаткову допомогу українським переселенцям, яка стала можливою завдяки Програмі багатоцільової грошової допомоги Міжнародної організації з міграції.

Стало відомо, скільки Україна витратила грошей на війну з Росією

За словами міністра фінансів України Сергія Марченка, Україна з 24 лютого спрямувала 8,3 млрд доларів на військові потреби.

Гроші у банку чи під подушкою: чи довіряють українці банкам під час війни? (інфографіка)

У Нацбанку розповіли, чи українці довіряють гроші банкам під час війни.

Кабмін ухвалив рішення про виплату компенсації за догляд переселенцям за новим місцем перебування

Внутрішньо переміщені особи (переселенці), які прибули до безпечних регіонів разом із особою, за якою здійснюють постійний догляд, зможуть отримувати компенсації за такий догляд.

Українці зможуть отримати компенсацію за ще один вид нерухомості: деталі

Для реєстрації пошкодженого та зруйнованого через війну житла використовуватиметься спеціальний реєстр.

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень та дав інструкцію, як стати у чергу

Переселенці матимуть змогу отримати ще один вид допомоги від програми ООН. Виплати будуть проводитись за допомогою Western Union.

Потерпілим через війну можуть виплатити до 800 тисяч гривень: подробиці

Для постраждалих під час війни із російськими загарбниками в Україні хочуть встановити одноразову виплату у розмірі 800 тисяч гривень. Ця допомога виплачуватиметься держслужбовцям, комунальникам, енергетикам, медикам, водіям, залізничникам, журналістам та членам їхніх сімей.

У Нацбанку поіноформували, на скільки впали зарплати через війну та скільки підприємств перестали працювати

Через війну більше половини працюючих підприємств скоротили частину персоналу. При цьому більше третини працівникам, що залишилися, скоротили зарплати. Також практично з кожним днем зменшується частка підприємств, які виплачують своїм співробітникам колишню, довоєнну зарплату.

Грошову допомогу на проживання може отримати ще одна категорія українців

Уряд передбачив можливість отримання допомоги на проживання окремими категоріями внутрішньо переміщених осіб, які мають зруйноване житло.

Що робити із гривнями, які пошкоджені вогнем?

Значно пошкоджені банкноти гривні через пожежу можна віддати на дослідження, щоб відшкодувати збитки.

Кабмін збільшив розмір допомоги на дітей: скільки будуть платити

У Кабінеті міністрів внесли зміни до Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не можуть утримувати дитину чи місце проживання їх невідомо.

500 тисяч українців отримають додатково по 2220 гривень допомоги, – Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України уклало меморандум про взаєморозуміння із Всесвітньою продовольчою програмою, згідно з яким внутрішньо переміщені особи з числа найбільш уразливих груп отримають додаткові до державних програм грошові виплати.

Виплати внутрішньо переміщеним особам: що змінилося та хто отримає гроші

З 1 травня допомога переселенцям надається по-новому. Право на допомогу матимуть лише українці з деяких регіонів, перелік яких затверджує уряд. Або ті, хто через війну житла не залишився.

Через війну у деяких українців можуть забрати майно

У воєнний час військові адміністрації можуть вилучати майно у громадян на свої потреби. Із цим уже довелося зіткнутися деяким українцям. Вилучають найчастіше транспорт. Чи можна отримати компенсацію за вилучене майно?

Нове на сайті

Як позбутися бур’янів на дачі за допомогою гірчиці?

Навесні та влітку культурним рослинам на городі завжди заважають бур'яни, які хочуть відвоювати якнайбільше території. Якщо вам набридло ходити дільницею з сапою, зверніться за допомогою до самої природи.

В Україні у воєнний час хочуть змінити частину податків: кого торкнуться нововведення

Незважаючи на воєнний стан, уряд хоче повернути частину податків для поповнення державної скарбниці. Серед нововведень – повернення податку на імпортну продукцію. При цьому більшість раніше запроваджених послаблень для бізнесу продовжить діяти.

Кабмін затвердив перелік банків, де українці під час війни зможуть отримувати пенсії

У Кабінеті міністрів України ухвалили рішення про виплати пенсій, грошової допомоги, виплат із загальнообов'язкового державного соціального страхування та заробітної плати працівникам бюджетних установ протягом дії воєнного стану. Під час війни перелік банків не змінюватиметься.

У Польщі багато українських заробітчан потрапили під скорочення: що відбувається

З початку війни в Україні Польща ухвалила найбільшу кількість українських біженців. Але сьогодні у цій країні спостерігається масове звільнення українських заробітчан.

У Міністерстві енергетики повідомили, скільки українців залишилося без газу та світла через війну

Понад 180 тисяч жителів України залишаються без газопостачання через шкоду, заподіяну енергетичній інфраструктурі війною.

Як отримати статус внутрішньо переміщеної особи?

Право на отримання довідки ВПО мають особи, які з 24 лютого 2022 року перемістилися з регіонів, визначених у розпорядженні Уряду від 6 березня 2022 року № 204-р, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської , Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та Києва.

Чи має право пенсіонер ознайомитись зі своєю паперовою пенсійною справою?

Чи можу я ознайомитися зі своєю паперовою пенсійною справою, перефотографувати її чи відсканувати? Таке питання цікавить багатьох пенсіонерів, особливо якщо виникають проблеми з призначенням пенсії та її перерахунком.

Популярне

Уряд розширив перелік громадян, які можуть одержати по 2200-2500 гривень

У Кабміні розширили перелік українців, які можуть претендувати на виплати 2200-2500 гривень щомісяця від міжнародних гуманітарних організацій.

В уряді ухвалили рішення збільшити пенсії за рахунок соцвиплат: кого торкнеться нововведення

У Міністерстві соціальної політики внесли зміни до порядку нарахування соціальних виплат, і тепер при призначенні пенсії деяким громадянам їм відразу зараховуватимуться й інші виплати від держави.

ПриватБанк списуватиме гроші з карток клієнтів: що відомо

У ПриватБанку анонсували запуск нової акції, під час якої з кожної покупки його клієнтів буде списуватись певна сума грошей. Йдеться про клієнтів, які перебувають за кордоном.

В Україні готуються запровадити універсальну соцдопомогу для малозабезпечених

Після війни в Україні може бути запроваджена універсальна соціальна допомога, яка гарантуватиме мінімально необхідний для життя рівень, в першу чергу непрацездатним людям.

У червні частина українців отримає доплату до пенсії

Майже 1 мільйон українців у червні отримають одноразову грошову допомогу, приурочену 9 травня. Але цього року з об'єктивних причин виплати було перенесено на червень.

Перерахунок пенсій: коли пенсіонери, що працюють, отримають підвищені виплати?

У квітні пенсіонерам, які після виходу на заслужений відпочинок продовжують працювати, було підвищено пенсії. Але поки що ніхто доплат не отримав.

Українцям припаде нелегко: які зміни готують банкіри з 1 червня?

Розповідаємо, скільки доведеться платити боржникам із 1 червня в Україні.