Середа, 22 Березня, 2023
ГоловнаЗдоров'яЯкі вправи допоможуть зміцнити пальці рук

Які вправи допоможуть зміцнити пальці рук

Этот материал также доступен на русском языке
Регулярне виконання вправ для пальців рук та долонь покращує рухливість суглобів і зміцнює м'язи. Крім того, це полегшує біль, який може виникнути через перевтому або травму.

Проте якщо ви відчуваєте біль у пальцях рук, перед виконанням вправ проконсультуйтеся з лікарем.

«Залізний кулак»

Розпряміть долоні, напружте м’язи пальців і зберіть їх у кулак так, щоб великий палець лежав зверху. Витримуйте напруження у м’язах 30-60 секунд. Потім розтисніть кулак, розпряміть пальці і розведіть їх. Виконуйте по 5 разів для кожної руки.

«Розтяжка пальців»

Покладіть руку вниз долонею на рівну поверхню. Розпряміть пальці, не напружуючи суглобів. Тримайте так руку 30-60 секунд, потім розслабтеся і поверніться у вихідне положення. Повторюйте по 5 разів для кожної руки.

«Кігті»

Розгорніть руку долонею до себе. Зігніть і напружте пальці так, щоб ваша рука була схожа на кігтисту лапу. Потримайте руку в такому положенні 30-60 секунд. Повторіть 5 разів для кожної руки.

«Мертва хватка»

Візьміть м’який м’яч і стисніть його так сильно, як тільки можете. Потримайте кілька секунд і відпустіть. Повторіть по 10-15 разів для кожної руки. Вправу потрібно виконувати не частіше ніж 2-3 рази на тиждень. Інтервал має становити щонайменше 48 годин. Вправа протипоказана, якщо пошкоджено суглоби великого пальця.

«Щипки»

Ущипніть м’який м’яч і тримайте пальці в такому положенні 30-60 секунд. Повторіть 10-15 разів для кожної руки. Вправу потрібно виконувати не частіше 2-3 разів на тиждень.

Нове на сайті