Перед господинями неминуче постає питання «Чим відмити раковину від вапна та іржі?». І при відповіді на нього варто враховувати, що не для всіх сучасних матеріалів можна застосовувати агресивні засоби для чищення.
Наліт та іржу на емальованій раковині можна відмити оцтом. Нанесіть оцет на губку або ганчірку, змочіть емальовану поверхню, залиште на 10 хвилин, потім сполосніть водою.
Можна також використати лимонну кислоту. Висипте порошок просто на пляму і потріть її.
Оцтом або лимонною кислотою таку раковину мити не можна, бо це може спричинити корозію металу. Однак соду використовувати можна, вона добре видаляє жирові забруднення.
Другий варіант: набрати у раковину гарячу воду, додати кілька крапель миючого засобу для посуду, розмішати до утворення піни і залишити на 15 хвилин. Після цього воду спустити, раковину ретельно потерти губкою, обполоснути і протерти сухою ганчіркою.
Видалити вапняний наліт можна оцтом та содою. Спочатку наносимо вологою губкою соду на забруднені поверхні. Після цього за допомогою розпилювача обприскуємо їх оцтом. Відбудеться хімічна реакція з характерним шиплячим звуком. Коли вона закінчиться, протираємо поверхню губкою і змиваємо водою.
Для видалення іржі знадобляться сіль та оцет. Дві столові ложки солі необхідно змішати з половиною склянки оцту і підігріти до розчинення солі. За допомогою губки нанести суміш на іржаву пляму і через 15 хвилин змити водою.
Читайте також:
Працювали за межами України? Тепер це може допомогти вийти на пенсію вчасно. Але будьте уважні:…
З 1 липня в Укрпошті діють нові правила, які стосуються грошових виплат для фізичних осіб.…
Шухляда холодильника – не просто «полиця для овочів». Саме тут продукти довше залишаються свіжими, якщо…
В Україні у 2025 році деяким власникам старого та нового житла доведеться заплатити податок на…
3 липня в Україні очікується місцями спека, але й місцями невеликий дощ.
Як сильно збуджений стан магнітосфери позначиться на здоров'ї людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?