Вівторок, 4 Жовтня, 2022
ГоловнаРізнеСни – це знаки: якщо вам сняться ці 10 речей, ними не...

Сни – це знаки: якщо вам сняться ці 10 речей, ними не можна нехтувати

Этот материал также доступен на русском языке
Сон може підказати нам, що нас найбільше турбує і в якому напрямку нам рухатися далі.

Юнг говорив, що через сновидіння людина може зазирнути у свою підсвідомість та внутрішній світ, пише Daily Plug. Вченим відомо, що на те, що відбувається уві сні, наш мозок реагує так само, як і на предмети та обставини реального життя.

Ось 10 сновидінь, які ви ніколи не повинні ігнорувати:

1. Політ уві сні.

Політ символізує свободу та самостійність. Саме до них ви і прагнете. Якщо уві сні під час польоту ви падаєте, то наяву вам доведеться долати перешкоди та вирішувати проблеми.

2. Водоспади.

Чи побачили себе уві сні біля прекрасного водоспаду? Це хороший знак. Водоспад символізує очищення, позбавлення від проблем та шкідливих звичок. Можливо, в найближчому майбутньому вам вдасться подолати бажання та звички, які руйнують ваше життя, і успіх повернеться до вас обличчям.

3. Зуби.

Якщо у сні вам виривають зуби, значить, ви боїтеся втратити будь-кого з близьких. Якщо уві сні випадають зуби – ви розгублені, і це заважає вам досягти мети. Уві сні ви побачили гнилі зуби? На вас чекають хвороби, проблеми зі здоров’ям. Порожнє місце замість зуба символізує втрату життєвої енергії та передчасну старість.

4. Смерть.

Чи побачили уві сні свою власну смерть? Отже, проживете довге життя. Наснилася смерть близької людини? Можете не хвилюватися – у цієї людини буде довге та щасливе життя.

5. Вагітність.

Побачили себе уві сні вагітною? На вас чекає багатство, удача, виконання бажань. Цей сон говорить про те, що, можливо, незабаром і справді завагітнієте. Наснилося, що ваша дочка у положенні? У вас попереду багато приємних та щасливих днів.

Вагітну матір приснилася – до возз’єднання сім’ї, вагітна сестра – до суперниці. Уві сні ви зібралися позбутися дитини? Це обіцяє вам втрату сенсу життя, розчарування в коханій людині.

6. Будинки.

Безліч доглянутих та упорядкованих будинків навколо – символ забезпеченості та процвітання. Якщо ви бачите напіврозвалені або похилені будівлі, значить, на вас чекають проблеми в сім’ї і на роботі, а також хвороби і нещасні випадки.

Ось ще кілька підказок, які допоможуть розтлумачити сон із безліччю будинків:

  • лікарні – час взяти відпустку;
  • торгові центри – перестаньте кидатися грошима ліворуч і праворуч;
  • навчальні заклади – на вас чекає несподіване відкриття;
  • гуртожиток – на вас чекає переїзд;
  • в’язниці – ви можете порушити закон з необережності.

7. Гроші.

Знайшли уві сні гроші? Ви зіткнетеся з дрібними занепокоєннями, але наприкінці на вас чекає велике щастя. Пройдуть зміни. Довелося виплатити гроші? Це обіцяє невдачу. Уві сні ви отримуєте золото? У вас великі перспективи, справи підуть добре.

Втратили гроші? Значить, у вас не найкращі часи, на роботі на вас чекають неприємності. Заощаджувати гроші – знак багатства та життєвого комфорту. Уві сні ви перераховували велику кількість грошей? Ви вже майже в цілі.

8. Зрада.

Сновидіння про зраду завжди обіцяють зміни. Настав час проаналізувати своє життя. Ви насправді задоволені своїм шлюбом? Подумайте, як можна зробити його успішнішим і щасливішим.

9. Вогонь.

Вогонь уві сні – гарна ознака. Він символізує тепло та світло. Ви розпалюєте вогонь? На вас чекає приємна несподіванка. Можливо, у хорошому знайомому ви побачите нові чудові риси.

Намагаєтесь погасити вогонь? У вас дуже нервова робота, ви досягнете бажаного, але перед цим доведеться попрацювати. Бачите вогонь у печі? Можете розраховувати на багатство. Ваш будинок пожирає вогонь? На вас чекає фантастичний успіх, ваша справа принесе нечувані прибутки.

10. Нагота.

Нагота символізує вразливість. Коли ви без одягу, ви почуваєтеся безпорадними, не можете розслабитись. Можливо, ви перебуваєте у стосунках, у яких боїтеся бути відкинутими.

Можливо, у вас є страх викриття. Ви щось приховуєте та боїтеся, що інші люди дізнаються про ваш секрет. За допомогою одягу ви можете замаскуватися, але без нього все стає очевидним, і ви позбавлені захисту.

Нове на сайті