Про переваги європейської мережі супермаркетів на українському ринку розповів генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group Роман Корсак.
На думку експерта, ці дві мережі ідентичні. Їх успіх у тому, що обидві торгові мережі пропонують покупцям товари першої необхідності за низькою ціною, їхній асортимент обмежений з упором на товари власної торгової марки (ВТМ).
Товари власної торгової марки займають орієнтовно 65% усіх товарів у мережі супермаркетів Lidl. У мережі АТБ цей відсоток поки що нижчий – близько 25%, але їхня кількість збільшується. АТБ нарощує відділи кафе та кулінарії у своїх супермаркетах, що приваблює дедалі більше покупців.
За словами Романа Корсака, те, що Lidl активно розвинув товари ВТМ, не втрачаючи при цьому якості та маржі, стало запорукою успіху цієї мережі в Європі. Є всі шанси, що в Україні Lidl також чекає на успіх.
Ще точно не відомо, коли супермаркети Lidl з’являться в Україні, але конкуренти вже щосили розробляють стратегію, щоб не втратити своїх клієнтів.
Читайте також:
Джерело: segodnya.ua
В Україні не скасують військовий збір після завершення війни. Парламент підтримав продовження його дії ще…
В Україні переписали правила для боржників: у яких випадках можна втратити єдине житло і кого…
Чоловік приховав важливі дані в декларації й роками отримував допомогу від держави. Суд виніс вирок.
Держава розширила перелік працівників, які можуть отримати одноразову виплату 20 тисяч гривень. Заявки на допомогу…
Чому Пенсійний фонд “не бачить” частину пенсіонерів і як повернути виплати — пояснюємо, що відбувається…
Першим отримувачам уже надійшли по 1500 гривень від держави. Коли їх отримають інші?