Так, розмір абонентської плати рахується виходячи із споживання за минулий рік.
Весь газ у кубометрах, які витратили, множать на тариф та ділять на 12 місяців. Те, що вийшло – абонплата, пише Обозреватель.
Тариф по облгазах відрізняється. Він залежить і від довжини труб, і від зарплат для підприємства, і від супутніх витрат.
“За основу береться обсяг споживання газу протягом “газового року”. Це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісяця протягом року”, – пояснили у прес-службі Регіональної газової компанії.
До 1 січня українці платили, виходячи з обсягів споживання з 1 жовтня 2020-го по 30 вересня 2021-го. А з 1 січня платитимемо з розрахунку того газу, який споживали з жовтня 2021-го до кінця вересня 2022-го.
Виходить так, що якщо в той період ви витрачали більше газу, то сума в платіжках зросте, якщо ж споживання було меншим, то зможете платити менше.
Ще влітку в Україні було запроваджено мораторій на підвищення деяких тарифів. Серед них: тарифи на газ, опалення та гарячу воду. Їх не перераховуватимуть як мінімум до кінця опалювального сезону.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які тарифи встановлені на воду, світло та газ з 1 січня 2023 року.
Виразкова хвороба відрізняється періодами весняного та осіннього загострення. Тому саме зараз слід докладніше поговорити про…
Ми робимо запаси влітку та восени, і всю довгу зиму вони вносять корисну та смачну…
Законодавство та порядок регулювання дії законів постійно проходять трансформації: запроваджуються зміни, удосконалення. Як устежити за…
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…