12-13 вересня. Ці дні підходять для збирання фруктів, овочів та горіхів для тривалого зберігання у льоху. Також можна провести збір насіння. Зайнятися прополюванням бур’янів. Не рекомендуються посіви та посадки більшості рослин, а також поливи, підживлення та пасинкування.
14-15 вересня. Сприятливі дні для посадки будь-яких культур, у тому числі озимих, а також посадки цибулинних квітів; збирання врожаю картоплі, гарбуза, винограду. Вдалими у ці дні будуть посадки саджанців плодових дерев та ягідних кущів. Не рекомендується удобрювати рослини мінеральними добривами.
16-17 вересня. Ідеальний час для збирання плодів на насіння та тривале зберігання. Розпушування та перекопування ґрунту, видалення бур’янів. Посадка суниці та полуниці. Сприятливий день для обприскування рослин від хвороб та комах, лікування кори дерев.
18 вересня. Можна зайнятися посівом та посадкою будь-яких озимих культур на городі, а також зелені та шпинату в теплиці. Доречні будуть підживлення мінеральними та органічними добривами, внесення компосту. Також Місяць радить висадити багаторічні квіти і троянди, малину, виноград. Не рекомендується садити цибулинні квіти та збирати картоплю.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як виростити волоський горіх з насіння.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.