Субсидія не призначається, якщо заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги прострочена більше трьох місяців, строк позовної давності якої не закінчився і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення (680 гривень).
Міністерка соціальної політики Марина Лазебна розповіла “Фактам”, що робити українцям, якщо борг вже накопичився.
Марина Лазебна назвала три шляхи виходу з цієї ситуації.
Перший – сплатити борг і оформити субсидію.
Другий – коли немає грошей на виплату боргу відразу, слід укласти договір реструктуризації з постачальником послуг і надати його при оформленні субсидії. Якщо є договір про реструктуризацію боргу, призначається субсидія.
Третій – у випадках, коли особа вважає, що борг виник незаконно, вона може звернутися до суду з відповідним позовом. Потім при оформленні субсидії вона повинна надати копію рішення про відкриття провадження у справі, а субсидія буде призначена, якщо особа відповідає іншим критеріям отримання субсидії.
Таким чином, навіть якщо є заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, люди, які потребують підтримки, отримають її від держави.
Читайте також:
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…