Вівторок, 25 Січня, 2022
ГоловнаНовиниЖитлову субсидію можна оформити в будь-який період року: потрібні лише два документи

Житлову субсидію можна оформити в будь-який період року: потрібні лише два документи

Этот материал также доступен на русском языке
За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, українці мають право подати документи для оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в будь-який період року.

Про це вона сказала в ефірі програми “Сніданок” на каналі “1+1”, частину відео якої опубліковано на сторінці міністерства у Фейсбуці.

– По-перше, я хочу звернутися до українців, хто нас сьогодні чує: подати заяву на субсидію можна будь-якої пори року, будь-якої. Не треба чекати. Є один критерій – доходи тобі не дозволяють сплатити твою платіжку, тоді ти йдеш по субсидію. Крім того, якщо людина зараз звертається, а зараз – опалювальний сезон, субсидія призначається з початку опалювального сезону. Тобто заднім числом. Тобто люди мають про це знати, – розповіла Марина Лазебна.

Міністерка також повідомила, що для оформлення субсидії треба подати два документи – заяву та декларацію про майновий стан і доходи. Подати документи можна кількома способами: у центрі надання адміністративних послуг, працівникові в громаді, якщо в ній немає ЦНАП, через сайт Міністерства соціальної політики, або ж скориставшись порталом «Дія».

– За тиждень 725 людей подали заяву на субсидію через додаток «Дія», – зазначила Марина Лазебна.

Читайте також:

Нове на сайті