Субота, 18 Вересня, 2021
ГоловнаДомашня енциклопедіяЯк правильно дібрати оправу для окулярів?

Як правильно дібрати оправу для окулярів?

Для того щоб правильно підібрати собі оправу, підійдіть до дзеркала. Якщо у вас довге волосся, зробіть високий хвіст і заколіть чубок. Потім шматком мила обведіть на дзеркалі відображення свого обличчя.

Так ви визначите геометричну форму обличчя і виходячи з цього добиратимете оправу.

  • Тим, у кого овальне обличчя, годиться  практично будь-яка оправа. Головне, щоб ширина оправи бути трохи більшою, ніж обличчя в найширшій його частині, а верхні дуги оправи збігалися з лініями брів.
  • Людям з округлою формою потрібно вибирати оправу, яка візуально «витягне» обличчя. Відмінно підійдуть окуляри прямокутної форми з досить масивними дужками.
  • Чоловікам і жінкам з квадратною формою обличчя підійдуть овальні оправи або окуляри-авіатори. Ще один непоганий варіант для жінок – окуляри у формі котячих очей.
  • Обличчя з широким чолом і загостреним підборіддям нагадує сердечко або трикутник. Стилісти радять звернути увагу на окуляри-метелики або круглі оправи приглушених кольорів.
  • Витягнута форма прямокутного обличчя з високими вилицями і сильною лінією щелепи дає можливість приміряти різноманітні оправи, але ідеальним варіантом стануть квадратні або прямокутні окуляри великого розміру.
  • У людей з ромбовидним обличчям – широкі вилиці в поєднанні з загостреним підборіддям і вузьким лобом. Їм підійдуть овальні або круглі оправи, також можна поекспериментувати з котячими або авіаторськими окулярами.

Важливо, щоб при носінні будь-яких окулярів дужки і перемичка на переніссі не тиснули і не натирали шкіру. А сама оправа не повинна бути занадто вільною або тісною. Пам’ятайте: незручна оправа може стати причиною мігрені.

Раніше опубліковано: Корисні хитрощі для кухні

Нове на сайті