Четвер, 23 Травня, 2024
ГоловнаСпоживачПереваги моторної олії Motul

Переваги моторної олії Motul

Этот материал также доступен на русском языке
У 1966 році компанія Motul випустила напівсинтетичну моторну олію, а через п'ять років представила інноваційну повністю синтетичну олію на основі ефіру.

Особливо виділяється олія Мотюль 10w40, яка славиться своїми характеристиками. Motul бере активну участь у світі автоспорту, включаючи співпрацю з командою Frank Williams-MOTUL у Формулі 1 та British Racing Motors (BRM) з 1974 року. Компанія також розробила моторне масло MOTUL Century 300 2T для мотоциклів, з яким Таказумі Катаяма виграв чемпіонат світу у 1977 році. MOTUL 300V – це лінійка мастильних матеріалів, що забезпечує оптимальну роботу в екстремальних умовах. Мотюль також є партнером найбільших виробників мотоциклів і є присутнім на гоночних трасах по всьому світу, включаючи ралі “Дакар”. На цій тяжкій гонці ключовим фактором виступає якість масла в двигуні. Підтримуючи учасників ралі, демонструє свою надійність та інноваційність у найсуворіших умовах.

Переваги моторного масла Мотюль

Заглянувши у світ олій Motul, ви опиняєтеся в океані позитивних відгуків та дивовижних можливостей. Цей бренд завоював довіру водіїв з усіх куточків світу, забезпечуючи не тільки надійне змащування, а й найвищу якість для вашого автомобіля. Переваги масел Motul:

  • Ефективне змащування трансмісії, що забезпечує плавну роботу вашого автомобіля.
  • Стійкість до високих навантажень, що гарантує безпеку та надійність у найекстремальніших умовах.
  • Висока довговічність і надійність, що дозволяє вашому двигуну працювати як новий протягом тривалого часу.
  • Ефективний захист двигуна та збільшення його ресурсу, що робить Мотюль невіддільним партнером вашого автомобіля.
  • Низька витрата масла навіть при активній їзді, що економить ваші фінанси і забезпечує безперебійну експлуатацію.
  • Невигорюваність масел, що дозволяє використовувати їх з упевненістю навіть у двигунах з турбонаддувом.
  • Покращені протизносні та антиоксидантні властивості, що гарантують тривалий термін служби вашого автомобіля.
  • Висока якість, закладена в основу виробництва олій, заснована на більш ніж 150-річному досвіді в індустрії мастильних матеріалів.

Відкрийте для себе світ Мотюль і переконайтеся у його неперевершеній якості. Не пропустіть можливість забезпечити вашому автомобілю кращу турботу та захист за допомогою олій. Довіртеся досвіду та якості, вибираючи найкраще для вашого автомобіля. Якщо вам необхідно придбати якісну олію Motul 5W40 або будь-якої іншої в’язкості, то за найнижчими цінами знайдете в автомагазині АТЛ.

Яке масло Motul підходить вашому двигуну?

Незалежно від типу вашого автомобіля – бензинового, дизельного, гібридного або з турбонаддувом, Motul має відповідний варіант масла. Яке ж вибрати? Перевірте клас в’язкості та якість продукту перед покупкою, а також переконайтеся, що він відповідає рекомендаціям виробника автомобіля.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні