Понеділок, 22 Квітня, 2024
ГоловнаСпоживачLED або WLED: вибираємо монітор за типом підсвічування

LED або WLED: вибираємо монітор за типом підсвічування

Этот материал также доступен на русском языке
Розмаїття технологій та функцій здатне ускладнити покупку монітора. Головний аспект, на який рекомендується звернути увагу під час підбору, полягає у виборі типу підсвічування - LED або WLED. Розглянемо їх особливості.

LED-підсвічування: висока якість зображення

Цей вид технології має високу енергоефективність. Світлодіоди, якими обладнані сучасні монітори Dell (а також іншими брендами), споживають менше енергії в порівнянні з традиційними CCFL (холоднокатодними люмінесцентними лампами). Завдяки цьому знижуються енерговитрати та скорочуються рахунки за електроенергію.

Світлодіоди мають високий рівень довговічності і відрізняються тривалим терміном служби. Це означає, що монітори з підсвічуванням LED підходять для використання протягом тривалого часу.

Light Emitting Diode забезпечує високу яскравість та контрастність зображення на екрані. Це робить кадри більш чіткими та реалістичними, що важливо під час перегляду фільмів, ігор та редагування графіки. Якщо ви вибираєте пристрій, рекомендується перевірити, наскільки рівномірно освітлюється екран. Нерівність може призвести до виникнення темного засвітлення або вицвітання на дисплеї.

WLED-підсвічування: інноваційна технологія для якісного зображення

WLED має на увазі розташування світлодіодів по всьому монітору. Завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення, що покращує якість зображення та кольору.

Головною перевагою такого типу є здатність відтворювати широкий спектр відтінків. Це робить зображення насиченим та реалістичним, що важливо для:

  • редагування фотографій;
  • відеомонтаж;
  • графічний дизайн.

WLED має ефективність, скорочуючи енергоспоживання монітора та знижуючи витрати на електроенергію. Вона забезпечує високу яскравість та контрастність зображення на екрані. Існують різні типи WLED: RGB чи White. Кожен з них має унікальні особливості, впливаючи на якість зображення та колірну гаму.

Який монітор вибрати

Якщо важлива точність кольору, монітор з WLED-підсвічуванням буде кращим. Обидві технології забезпечують високу енергоефективність проти традиційних методів. При цьому деякі моделі з WLED допомагають економити більше електроенергії. LED забезпечує більш рівномірне освітлення дисплея, що сприяє кращому візуальному досвіду. WLED гарантує високу яскравість і контрастність кадру, що робить його більш реалістичним і насиченим.

Вибір між підсвічуванням залежить від конкретних потреб та переваг. Обидві технології допомагають користувачеві бути більш продуктивними під час роботи за комп’ютером. При покупці пристрою зверніть увагу на інші технічні характеристики.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні