Середа, 22 Березня, 2023
ГоловнаЗдоров'яЯкі вправи допоможуть зняти стрес?

Які вправи допоможуть зняти стрес?

Этот материал также доступен на русском языке
Стрес і негатив накопичується в тілі у вигляді невитраченої енергії. Щоб прийти до балансу та заспокоїтися, необхідно її гармонізувати.

Незважаючи на простоту цих вправ, вони допомагають ефективно збалансувати психоемоційний стан і подолати тривожні відчуття.

«Дихання животом». Вправа виконується стоячи або лежачи. Покладіть руки долонями на живіт. Повільно дихайте животом, спостерігаючи, як він піднімається і опускається під руками.

Руки на животі. Повільно вдихніть і водночас несильно стримуйте живіт руками. Потім також повільно видихніть і одночасно несильно натисніть на живіт. Виконуйте 10-12 циклів дихання у комфортному темпі.

«Трясучка». Вправа виконується стоячи. Піднімайте по черзі, розслаблюйте і струшуйте кожну ногу. Спочатку робіть рухи уперед правою ногою, потім – лівою. Потім повторіть ті ж рухи назад. Виконуйте вправи по 10-15 разів кожної ноги.

«Тополя на вітрі». Вправа робиться стоячи, спина пряма, ноги на ширині плечей. Плавно підніміть і тягніть праву руку вгору, а ліву опустіть і тягніть у протилежному напрямку. Декілька разів вдихніть і видихніть. Залишаючись у такому положенні, похитайте з боку у бік 10-15 разів, як дерево на вітрі. Під час чергового вдиху повільно опустіть руки на груди, а під час видиху вниз. Зробіть по 2-3 цикли таких вправ для лівого та правого боку тіла.

«Сокира». Вправу роблять стоячи. Складіть долоні й уявіть, що ви тримаєте сокиру. Глибоко вдихніть і заведіть зігнуті у ліктях руки за голову. Максимально напружте їх, а потім із сильним видихом зробіть різкий рух уперед, немов намагаєтеся розрубати поліно. Повторіть вправу 10 разів.

Нове на сайті