Сьогодні поговоримо про міфи, якими овіяне сало. Корисне воно чи ні?
У рибному жирі є незамінні кислоти. У салі їх немає взагалі. Загалом жирна морська риба багата на омега-3 жирні кислоти, яких у салі дуже мало.
Це стандартна маніпуляція продавців сала: вони на цьому акцентують, але мовчать про кількість амінокислот у салі. І їх там півтора грами на 100 г продукту. Щоб задовольнити добову потребу в амінокислотах за рахунок сала, потрібно використати його 4,5 кілограма. А якщо людина худне, то всі 6,6 кілограми цієї смакоти. Така кількість сала дасть організму 53 тис. калорій, що у 35 разів перевищує бажану добову калорійність раціону.
Процеси травлення – злагоджений механізм, нам не потрібно намагатися цілеспрямовано стимулювати жовчний міхур. Все, на що варто звернути увагу здоровій людині у плані харчування – кількість калорій та речовин, які вона отримує з їжею.
Наявність цих речовин нічого не говорить про їхню кількість. Добова норма вітаміну Е – 15 мг, у 100 г сала – 0,6 мг. Відповідно, щоб закрити цю добову норму, потрібно вжити 2,5 кілограма сала.
Сало – дуже калорійний продукт із великою кількістю насиченого жиру, низькою поживною цінністю. Не наїдайтеся їм, а насолоджуйтесь!
Джерело: lcity.dp.ua
Українські жінки, які досягли пенсійного віку, можуть розраховувати не тільки на виплати від держави, а…
У найближчі роки Україна може зіткнутися з масштабною водною кризою, попереджають у Державному агентстві відновлення…
Крім пенсії, деякі пенсіонери мають право на компенсаційну доплату. Кому та скільки доплатять у липні…
Поки жителі Європи шукають тіні та порятунку від спеки, експерти попереджають: це не просто літо,…
4 липня спека стоятиме по всій Україні і лише в одній області пройде сильний дощ.
Доведено, що порушення у магнітному полі Землі є причиною коливань потоку іонів у крові приматів,…