Середа, 17 Серпня, 2022
ГоловнаДомашня енциклопедіяЦей популярний продукт краще за інших бореться з жиром на животі

Цей популярний продукт краще за інших бореться з жиром на животі

Этот материал также доступен на русском языке
Існує вид жиру, що шкодить здоров'ю. Це вісцеральний жир. Він знаходиться на животі і обволікає шлунок, кишечник та печінку.

Якщо ви хочете схуднути, то найдоступніший спосіб – змінити свій раціон. Наприклад, можна додати до нього грецький йогурт, який, за словами вчених, зменшує кількість жиру на животі. Цей популярний продукт краще за інших бореться з жиром на животі. Це доводять наукові дослідження.

Існує вид жиру, що шкодить здоров’ю. Це вісцеральний жир. Він знаходиться на животі і обволікає шлунок, кишечник та печінку. Однак це не те саме, що видимий жир на животі.

Вісцеральний жир може підвищувати тиск та збільшувати ризик розвитку діабету, хвороб серця, інсульту, резистентності до інсуліну, певних видів раку. Вважається, що один із найкращих продуктів, які допомагають спалювати такий жир, – грецький йогурт.

Вчені виявили, що продукти, що містять багато вітаміну D, білка, кальцію, пов’язані з меншою кількістю вісцерального жиру в організмі. Усі ці речовини входять до складу грецького йогурту.

Дослідження доводять, що якщо людина їсть багато білка, то

  • у нього нижче, ніж в інших,
  • індекс маси тіла,
  • менше коло талії,
  • вище за показники «хорошого» холестерину.

Також у йогурті ви знайдете багато пробіотиків, які підтримують здоров’я мікрофлори кишечнику.

Найкраще купувати знежирений грецький йогурт без цукру або з низьким вмістом жиру. Справа в тому, що в жирних продуктах присутні насичені жири, а якщо їх вживати у великих кількостях, це призведе до накопичення вісцерального жиру.

Нове на сайті