Середа, 25 Травня, 2022
ГоловнаДозвілляЯкщо у вас не ладнає життя, значить ви повністю порушуєте ці головні...

Якщо у вас не ладнає життя, значить ви повністю порушуєте ці головні закони Всесвіту

Этот материал также доступен на русском языке
Існує 7 основних законів, за якими живе Всесвіт.

Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання – допоможе не припускатися помилок, досягти гармонії і жити щасливо.

1. Закон порожнечі
Якщо вам потрібні нові черевики, викиньте старі. Якщо вам потрібен новий одяг, почистіть вашу шафу. Ви повинні добровільно розлучитися з вашими стереотипами. Нове приходить лише тоді, коли ви позбавляєтеся старого.

2. Закон циркуляції
Будьте готові відпустити щось, що ви володієте, щоб отримати щось, що ви бажаєте.

3. Закон уяви
Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня та не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Зберігайте цей опис десь під рукою, і у вільний час перечитуйте його.

4. Закон творчості
Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви.

5. Закон відплати та отримання
Якщо ви віддаєте щось, це повертається в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ним із оточуючими. Якщо у вас дар, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну сутність. Щоб з належною шанобливістю ставитися до своїх здібностей, ви повинні радіти дарам та розділяти їх з іншими. Якщо ви робите це, ви залучаєте ще більше благ у своє життя.

6. Закон десятини
Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон подяки джерела підтримки – 10% всього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повернеться до вас. Гроші – звичайне явище. Але вона також може прийти як примирення з кимось, з новими дружніми відносинами, як одужання тощо.

7. Закон всепрощення
Якщо ви не можете прощати людей, ви не можете брати своє багатство. Якщо ваша душа сповнена ненависті, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбутися негативних почуттів, які пожирають вас і не дають спокою.

Будьте вдячні!

Нове на сайті