Середа, 1 Грудня, 2021
ГоловнаСтаттіМеріл Стріп: «Я більше не збираюся терпіти»

Меріл Стріп: «Я більше не збираюся терпіти»

Этот материал также доступен на русском языке
Мері Луїз «Меріл» Стріп - американська актриса театру, кіно, телебачення і кінопродюсерка. Кінознавцями і критиками визнана однією з найвидатніших актрис сучасності.

Стріп – триразова володарка премії «Оскар» (з 21 номінацією за акторську роботу – більше, ніж у будь-якого іншого актора або актриси в історії кінематографа), «Еммі», «Супутник», дворазова лауреатка премій BAFTA і премії Гільдії кіноакторів США, дев’ятикратна володарка премії «Золотий глобус» (з 31 номінацією), що є абсолютним рекордом за всю історію існування премії, лауреатка почесної премії «Сезар» і власниця іменної зірки на Голлівудській «Алеї слави».

Крім найавторитетніших кінопремій, Стріп – призерка двох найбільших кінофестивалів світу – Каннського (1989) і Берлінського (2003).

Фото: Bachrach /Getty Images

Я втратила бажання любити тих, хто мене не любить

«Я більше не збираюся терпіти багато, і не тому, що я запишалася або стала зарозумілою, ні, лише тому, що я досягла певного життєвого етапу – етапу, на якому я більше не хочу витрачати час на те, що не вдовольняє мене або на те, що вражає мене, завдаючи мені болю. Я більше не збираюся терпіти цинізм, надмірну критику, жорсткі вимоги будь-якого роду. У мене більше немає бажання задовольняти тих, кому не подобаюся я, любити тих, хто не любить мене і посміхатися тим, хто не стане посміхатися мені у відповідь.

Я більше не присвячу жодної хвилини тим, хто бреше або намагається маніпулювати мною. Я вирішила більше не існувати в лицемірстві, брехні й дешевій, нещирій похвалі. Я більше не потерплю ані частково освічених, ані зарозумілих учених. Я не збираюся розбиратися з плітками, я терпіти не можу конфлікти і порівняння. Я вірю в те, що світ складається з протилежностей, в те, що світ різноманітний, тому я намагаюся уникати людей з характером жорстким, нездатним пристосуватися до довкілля. Я зневажаю зради і невірність у дружбі. Я не зможу порозумітися з тими, хто не здатний на справжній комплімент, не здатний підбадьорити і надихнути своїми словами, не зможу порозумітися і з тим, хто не любить тварин. Перебільшення стомлюють мене. І так, крім усього іншого, я більше не потерплю тих, хто не заслуговує мого терпіння».

(пер. М. Глазунова)

Джерело: Facebook

Раніше опубліковано: Відомі імена призерів Одеського кінофестивалю – 2021

Читайте також:

Ранее опубликовано: Известны имена призеров Одесского кинофестиваля — 2021

Нове на сайті