Четвер, 18 Серпня, 2022
ГоловнаДозвілляКоли загадувати бажання, щоб воно збулося?

Коли загадувати бажання, щоб воно збулося?

Этот материал также доступен на русском языке
В ніч з 11 на 12 серпня можна буде спостерігати за найвидовищнішим цього року метеорних потоком Персеїди, який у цей час сягне свого піку.

Згідно з народним переказом, якщо загадати бажання в самий пік зорепаду, воно неодмінно збудеться. Чим же таке примітне це астрономічне явище?

Що таке метеорний потік Персеїди?

Метеорний потік Персеїди – це дивовижне космічне явище, яке можна спостерігати щороку з боку сузір’я Персея. Він утворюється, коли Земля, обертаючись навколо Сонця, щороку проходить через величезний шлейф пилу і уламків комети Свіфта-Туттля, що сягає мільярдів кілометрів у довжину.

Людство давно спостерігає за цим метеорних потоком. Першому задокументованому повідомленню про нього вже майже дві тисячі років. У Європі Персеїди називали «Сльозами святого Лаврентія», який помер мученицькою смертю 10 серпня 258 року. За легендою, в цей день ллються гарячі сльози святого.

Загадуємо бажання правильно

Цього року найсприятливіший час для того, щоб подивитися на «падаючі зірки»: ніч з 11 на 12 серпня (пік метеорного потоку) і приблизно ще десять днів. Причому в піковий час, коли зорепад буде особливо сильним, можна буде побачити до ста метеорів на годину. Як вважають астрологи, це найкращий період для того, щоб загадувати бажання. Сформулюйте чітко і конкретно те, що хочете попросити у Всесвіту, і проговоріть це собі під час зорепаду.

Ілюстративне фото

Раніше повідомлялося: Прогноз космічної погоди з 10 по 23 серпня – готуйтеся до шторму

Нове на сайті