Так, трудові відносини, зокрема й виплата зарплати під час воєнного стану, регламентовані Законом України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.
Стаття 10 цього закону зокрема регламентує виплату заробленого найманим працівникам і водночас роз’яснює, у яких випадках можлива невиплата зарплати. Законодавчі нюанси роз’яснили в управлінні Держпраці у Полтавській області, пише Business .
Роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів для забезпечення реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати.
Роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або інших обставин непереборної сили. Звільнення роботодавця від відповідальності за невчасну оплату праці не звільняє його з обов’язку виплати зарплати.
У разі неможливості своєчасної виплати заробітної плати внаслідок ведення бойових дій термін виплати заробітної плати може бути відстроченим до моменту відновлення діяльності підприємства.
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?