Так, трудові відносини, зокрема й виплата зарплати під час воєнного стану, регламентовані Законом України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.
Стаття 10 цього закону зокрема регламентує виплату заробленого найманим працівникам і водночас роз’яснює, у яких випадках можлива невиплата зарплати. Законодавчі нюанси роз’яснили в управлінні Держпраці у Полтавській області, пише Business .
Роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів для забезпечення реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати.
Роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або інших обставин непереборної сили. Звільнення роботодавця від відповідальності за невчасну оплату праці не звільняє його з обов’язку виплати зарплати.
У разі неможливості своєчасної виплати заробітної плати внаслідок ведення бойових дій термін виплати заробітної плати може бути відстроченим до моменту відновлення діяльності підприємства.
8 липня у північних областях та на Вінниччині очікуються дощі, на решті територіях - без…
Слід пам'ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.
У спеку не хочеться довго стояти біля плити. Ми пропонуємо вам швидкі та оригінальні літні…
Якщо у вас під час ходьби стали боліти або німіти ноги, варто звернутися до лікаря…
Смартфон розряджається швидше, ніж хотілося б? Можливо, справа не у старому акумуляторі, а у повсякденних…
Ви здивуєтеся, дізнавшись, на що здатна звичайна лимонна кислота. Ось кілька лайфхаків, які варто спробувати…