Про корисні для зубів продукти, повідомляє Ukr.Media.
Це відмінний продукт для боротьби із кислотною ерозією емалі. Щоразу, коли ви вживаєте хліб, солодощі, цитрусові чи газировку, зуби піддаються впливу кислоти. А якщо після цього ви з’їсте маленький шматочок сиру, то негативна дія буде нейтралізована.
Дуже важливо отримувати достатньо кальцію з харчуванням, щоб захищати зуби та ясна. Але наш організм не може отримати весь потрібний йому кальцій, якщо ви не проводите достатньо часу на сонці.
Жирна риба на кшталт форелі чи оселедця – фантастичне джерело вітаміну D, яке корисне для зубів і ясен.
Потрапляння цих фруктів до нашого списку здається дивним. Однак в апельсинах є вітамін C, який зміцнює кровоносні судини та сполучну тканину, уповільнюючи прогресування ясен через їх запалення. Пам’ятайте, що після вживання цитрусових чистити зуби можна не раніше ніж через 30 хвилин.
Наша слина складається з 99,5% води. Зневоднення збіднює слину, а це дуже шкідливо для ротової порожнини. Чим більше слини в роті, особливо після їжі, тим корисніше.
Селера містить високу кількість клітковини. Це чудовий продукт, який очищає зуби кожним шматочком. Селера вимагає енергійного пережовування, яке сприяє виділенню великої кількості слини.
Цей овоч знищує шкідливі бактерії як у роті, так і в організмі загалом. Якщо вам не подобається вживати її в сирому вигляді, додавайте продукт до салатів або інших страв.
У цих напоях містяться поліфеноли, що взаємодіють з бактеріями, що викликають зубний наліт, вбиваючи або пригнічуючи їх. Це робить чай чудовим вибором під час та після їжі.
Читайте також:
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…