На зустрічі вони обговорили дотримання прав внутрішньо переміщених осіб, а також виклики через міграційну кризу, що склалася на кордоні Республіки Білорусь з країнами ЄС.
Про це Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Так, за словами омбудсмена, протягом 2021 року найчастіше порушувалися права внутрішньо переміщених осіб на соціальний захист і свободу пересування.
– Громадяни, які залишаються жити на тимчасово окупованих територіях, не мають можливості оформити українські документи соціального статусу, – наголосила Уповноважена.
Омбудсмен також зазначила, що станом на 1 грудня 2021 року існує заборгованість з пенсійних виплат 275 тисячам ВПО, у тому числі відповідно до судових рішень, у розмірі понад 11 млрд грн.
Читайте також:
Джерело: rubryka.com
У Державній міграційній службі повідомили, чи дійсні паспорти-книжечки і кому треба оформлювати ID-картку.
Крім тисячі Зеленського, українці зможуть отримати ще одну допомогу у розмірі 6500 гривень. Розповідаємо хто…
Квашена капуста — проста, недорога та дуже корисна заготівля, але інколи навіть досвідченим господиням вона…
Атмосферні фронти накриють країну. Сніг, дощ і мороз: чого ще чекати Україні цієї середи?
Спокійна доба попереду. Чому прогноз геомагнітної активності на 19 листопада тішить фахівців?
Соціальний бонус на постійній основі. Які категорії пенсіонерів отримають подвоєні виплати?