Про це глава уряду сказав в ефірі програми “Свобода слова на ICTV”.
Денис Шмигаль зазначив, що ціна на газ для населення на наступний річний період з 1 травня 2022 року по 30 квітня 2023 року буде формуватися в залежності від ціни газу на світовому ринку і обсягів власного видобутку.
– Поточна ціна на газ є річним ринковим продуктом, зафіксованим на один рік. Звичайно, на наступний річний період він буде переглянутий “Нафтогазом” і буде формуватися в залежності від того, якою буде динаміка цін на газ на світовому ринку і скільки газу буде в Україні, як ми будемо нарощувати наш видобуток, і ми над цим працюємо, – сказав Шмигаль і додав, що уряд зробить все можливе, аби захистити як найбільш вразливих споживачів, так і населення в цілому “з точки зору ціни на газ”.
– В уряду завжди є інструмент, як захистити населення від певних неринкових, монопольних чи кризових впливів, – запевнив глава Кабміну.
Він також підкреслив, що МВФ не вимагає від України підвищення цін на газ для населення.
Що стосується поточного опалювального сезону, Денис Шмигаль зазначив, що газу і вугілля для його проходження вистачає і уряд не планує вводити обмеження на споживання електроенергії.
Читайте також:
Джерело: tsn.ua
У липні частина українців матиме можливість отримати додаткові виплати від ООН у розмірі до 3250…
Українські жінки, які досягли пенсійного віку, можуть розраховувати не тільки на виплати від держави, а…
У найближчі роки Україна може зіткнутися з масштабною водною кризою, попереджають у Державному агентстві відновлення…
Крім пенсії, деякі пенсіонери мають право на компенсаційну доплату. Кому та скільки доплатять у липні…
Поки жителі Європи шукають тіні та порятунку від спеки, експерти попереджають: це не просто літо,…
4 липня спека стоятиме по всій Україні і лише в одній області пройде сильний дощ.