Про це розповів власник фермерського господарства «Равлик-2016» Сергій Данилейко під час мітапу «Равликові ферми та равликове господарство: найкращі агропрактики».
– Це непроста справа: якщо пощастить, то окупність настає на другий рік. Але є багато нюансів, які можуть призвести до загибелі всього стада навіть у досвідченого виробника. У розведенні равликів одна помилка створює наступну, і в підсумку початківець-виробник отримує 100% невдач, тому потрібно намагатися уникати помилок з самого початку, щоб не усувати їх пізніше в процесі діяльності, – говорить Сергій Данилейко.
Він додає, що свого часу через відсутність необхідних знань і досвіду протягом перших трьох років зазнав збитку на загальну суму близько 100 тисяч євро.
– Незважаючи на сьогоднішні труднощі, пов’язані з пандемією, Україну чекає друга хвиля цього бізнесу. Він буде розвиватися протягом наступних 10 років, оскільки обсяг світового ринку равликів становить понад 60 тисяч тонн, – прогнозує Сергій Данилейко.
Читайте також:
Джерело: agroportal.ua
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?
Магнітні бурі впливають на здоров'я багатьох людей, і щоб добре підготуватися до складного періоду, потрібно…
Деякі паспорти можуть втратити чинність – і ви залишитися без документа. Що саме стати причиною…