Про це розповів власник фермерського господарства «Равлик-2016» Сергій Данилейко під час мітапу «Равликові ферми та равликове господарство: найкращі агропрактики».
– Це непроста справа: якщо пощастить, то окупність настає на другий рік. Але є багато нюансів, які можуть призвести до загибелі всього стада навіть у досвідченого виробника. У розведенні равликів одна помилка створює наступну, і в підсумку початківець-виробник отримує 100% невдач, тому потрібно намагатися уникати помилок з самого початку, щоб не усувати їх пізніше в процесі діяльності, – говорить Сергій Данилейко.
Він додає, що свого часу через відсутність необхідних знань і досвіду протягом перших трьох років зазнав збитку на загальну суму близько 100 тисяч євро.
– Незважаючи на сьогоднішні труднощі, пов’язані з пандемією, Україну чекає друга хвиля цього бізнесу. Він буде розвиватися протягом наступних 10 років, оскільки обсяг світового ринку равликів становить понад 60 тисяч тонн, – прогнозує Сергій Данилейко.
Читайте також:
Джерело: agroportal.ua
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…
З віком засвоєння вітаміну B12 погіршується, і це може серйозно позначитися на здоров'ї. Цей вітамін…