Субота, 18 Травня, 2024
ГоловнаДачаОбов'язково посійте цю рослину на городі – вона допоможе зібрати рекордний урожай...

Обов’язково посійте цю рослину на городі – вона допоможе зібрати рекордний урожай овочів

Этот материал также доступен на русском языке
Кожен овочівник мріє зібрати добрий урожай на своїх грядках. Є звичайна рослина, яка допомагає підвищити врожайність, причому не однієї овочевої культури, а все, що росте на вашому городі.

Так, досвідчені дачники радять між овочевими рослинами посіяти фацелію. І ось чому.

Раніше ми розповідали, як виростити пучкові огірки.

Фацелія є відмінним зеленим добривом, яке сприяє покращенню структури ґрунту, збільшенню його родючості та поживності. Посадка фацелії допомагає покращити водопроникність ґрунту та його родючість.

Фацелія має здатність пригнічувати зростання бур’янів завдяки швидкому зростанню та густому листю. Посів цієї рослини на ділянці допоможе позбутися небажаних бур’янів та заощадить вам час та зусилля на їх викопування.

Фацелія приваблює безліч корисних комах, таких як бджоли, які допомагають в запиленні рослин на ділянці. Це сприяє збільшенню врожайності та підвищенню якості плодів та овочів.

Фацелія містить речовини, які відлякують шкідників і захищають рослини від їх нападу. Посів цієї рослини поруч із овочевими культурами допоможе запобігти появі шкідників.

Фацелія містить багато поживних речовин, які сприяють активному зростанню культурних рослин на вашій ділянці. Посадка фацелії дозволить покращити зростання та розвиток рослин, а також збільшити врожайність.

Таким чином, посадка фацелії на ділянці може принести безліч користі для врожайності та здоров’я ваших рослин. Це просте та ефективне рішення, яке допоможе вам покращити якість ґрунту, захистити посадки від шкідників та збільшити врожайність. Не забудьте спробувати цей метод та оцінити його позитивний вплив на ваш сад та город.

До речі, фацелію можна висівати за сезон кілька разів. Зелену масу скошують і закладають у ґрунт, перегниваючи, вона насичує землю корисними речовинами.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні