Субота, 10 Червня, 2023
ГоловнаНовиниСубсидії в Україні: у яких випадках доведеться повернути гроші державі

Субсидії в Україні: у яких випадках доведеться повернути гроші державі

Этот материал также доступен на русском языке
Деяких громадян можуть змусити повернути соціальні виплати, які надавалися на оплату комунальних послуг.

Одержувачу субсидії надається 30 днів, щоб поінформувати Пенсійний фонд про обставини, що впливають на рішення про призначення коштів. Про це повідомила прес-служба ПФУ.

Серед таких обставин – відкриття депозитного рахунку у банку на суму понад 100 тис. грн або купівля облігацій. Крім того, повернути субсидію доведеться українцям, які приховували свій справжній дохід, але користувалися держпідтримкою.

Повернути допомогу змусять і через борги за комунальні послуги. Тож якщо громадянин не оплачує платіжки більше 3 місяців, то гроші доведеться повернути до бюджету.

Крім того, одержувачам субсидій в Україні не можна купувати готівкову чи безготівкову іноземну валюту, банківські метали на 50 тис. грн і більше і робити покупки, ціна яких перевищує цю суму.

Нагадаємо, що субсидії на оплату комуналки в Україні отримують 2,3 млн сімей, середній розмір пільги в лютому становив 1684 грн. Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду. Він додав, що у 2023 році влада продовжить виплачувати гроші найбільш уразливим категоріям населення.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що частині українців  скасують соцвиплати.

Нове на сайті