Так, трудові відносини, зокрема й виплата зарплати під час воєнного стану, регламентовані Законом України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.
Стаття 10 цього закону зокрема регламентує виплату заробленого найманим працівникам і водночас роз’яснює, у яких випадках можлива невиплата зарплати. Законодавчі нюанси роз’яснили в управлінні Держпраці у Полтавській області, пише Business .
Роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів для забезпечення реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати.
Роботодавець звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок ведення бойових дій або інших обставин непереборної сили. Звільнення роботодавця від відповідальності за невчасну оплату праці не звільняє його з обов’язку виплати зарплати.
У разі неможливості своєчасної виплати заробітної плати внаслідок ведення бойових дій термін виплати заробітної плати може бути відстроченим до моменту відновлення діяльності підприємства.
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…