Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону .
Так, згідно з реформою, забудовник має декларувати поверховість будівлі до початку будівництва. Якщо в процесі будівництва будуть виявлені зайві поверхи, які не були задекларовані, то винуватцям загрожуватиме кримінальне покарання.
Як зазначив Чернишов, про це йдеться у ключовому законопроєкті реформи містобудування.
– В основі реформи містобудування та контролю лежать дві фундаментальні речі. Це, у певному сенсі, лібералізація прав забудовників. Вона дозволить стимулювати будівництво та розвиток цивілізованого бізнесу. На іншій вазі криміналізація та посилення адміністративної відповідальності за порушення. Ми будемо займати дуже жорстку позицію, – сказав міністр.
У вересні 2021 року було ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) та створено новий цифровізований орган з відмінною структурою, повноваженнями та принципами роботи – Державну інспекцію архітектури та містобудування (ДІАМ).
– У нас є три запобіжники чи страховки – це нові люди, які поділяють цивілізовані принципи роботи, нова структура, побудована на цифровій системі, яка унеможливлює прояв корупції, а також постійна робота з антикорупційними органами, – наголосив голова Мінрегіону.
Читайте також:
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…