Четвер, 2 Грудня, 2021
ГоловнаНовиниТимошенко: про законопроект «слуг», який може залишити українців без пенсії

Тимошенко: про законопроект «слуг», який може залишити українців без пенсії

Этот материал также доступен на русском языке
«Слуги народу» мають намір ухвалити закон про приватні пенсійні фонди, який «практично забере у людей останню надію» на гідне забезпечення у старості.

Про це заявила екс-прем’єр, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в ефірі каналу “Україна 24” (у відео на початку програми).

Відверто про приватні пенсійні фонди

За словами політика, вона була присутня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, який розглядав ухвалення такого закону.

«Слуги народу», міністри економіки, фінансів, соціальної політики зібралися заради одного питання – негайно провести на доручення керівництва закон про приватні пенсійні фонди», – сказала Юлія Тимошенко.

При цьому, зазначає екс-прем’єр, законопроект ще не зареєстрований у Парламенті, тексту, з яким можна було б ознайомитися, немає.

«Вони дають гроші приватним пенсійним фондам, а їх тут у нас уже наплодилося дуже багато, без жодних гарантій, що люди за 30-40 років отримають пенсію. Вони запроваджують ще додатковий податок на людину і хочуть запровадити ще додатковий податок по 1,5% на підприємства, а ці гроші направити не до бюджету, а до приватного пенсійного фонду», – заявила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що не прописано жодного механізму, який би гарантував, що гроші будуть збережені і люди зможуть отримувати виплати з такого фонду. І невідомо, як приватні пенсійні фонди покриватимуть інфляцію.

 

Джерело

Читайте також:

Нове на сайті