Малорухливий спосіб життя збільшує ризик розвитку і інших порушень, таких як деменція, ускладнює виконання повсякденних завдань – приготування їжі, прибирання оселі, прання, відвідин друзів, магазинів та поліклініки, погіршуючи тим самим якість життя. Тому за будь-яких умов треба підтримувати рухову активність.
Але рухова активність має приносити радість. Виберіть заняття, яке вам подобається. Це можуть бути танці, їзда на велосипеді, плавання або йога.
Завжди виникає питання: як визначити інтенсивність навантаження під час руху, щоб не зашкодити собі?
Спробуйте «розмовний тест»:
Фізичні вправи не лише допомагають зміцнити м’язи, але й сприяють здоров’ю кісток і покращують метаболізм. Рекомендується щонайменше двічі на тиждень виконувати такі вправи, як гімнастика, йога або вправи з еластичною стрічкою.
Систематичність – ключ до успіху. Регулярні фізичні вправи помірної інтенсивності – це краще, ніж одноразові значні навантаження. Якщо у вас мало часу – навіть коротка щоденна зарядка принесе більше користі, ніж тривала, але нерегулярна.
Якщо у вас є хронічні захворювання або ви довгий час не були фізично активними, краще проконсультуватися з лікарем перед початком тренувань. Він допоможе вам вибрати безпечний і корисний план рухової активності.
Читайте також:
Щоб провести теплий затишний вечір у родинному колі або друзів, зовсім не обов'язково купувати дорогі…
Українці, які зараз перебувають в окупації і не отримують нараховані ним виплати, переживають про долю…
Якщо ви звільнилися з роботи, і вам не сплатили грошову компенсацію за невикористану відпустку, можете…
Не забудьте, що озимий часник потребує правильного підживлення! Розповідаємо, що треба зробити.
Це дуже простий і швидкий рецепт, але скумбрія вийде фантастичною!
Комунальники попередили про обхід квартир. До кого прийду насамперед.