Малорухливий спосіб життя збільшує ризик розвитку і інших порушень, таких як деменція, ускладнює виконання повсякденних завдань – приготування їжі, прибирання оселі, прання, відвідин друзів, магазинів та поліклініки, погіршуючи тим самим якість життя. Тому за будь-яких умов треба підтримувати рухову активність.
Але рухова активність має приносити радість. Виберіть заняття, яке вам подобається. Це можуть бути танці, їзда на велосипеді, плавання або йога.
Завжди виникає питання: як визначити інтенсивність навантаження під час руху, щоб не зашкодити собі?
Спробуйте «розмовний тест»:
Фізичні вправи не лише допомагають зміцнити м’язи, але й сприяють здоров’ю кісток і покращують метаболізм. Рекомендується щонайменше двічі на тиждень виконувати такі вправи, як гімнастика, йога або вправи з еластичною стрічкою.
Систематичність – ключ до успіху. Регулярні фізичні вправи помірної інтенсивності – це краще, ніж одноразові значні навантаження. Якщо у вас мало часу – навіть коротка щоденна зарядка принесе більше користі, ніж тривала, але нерегулярна.
Якщо у вас є хронічні захворювання або ви довгий час не були фізично активними, краще проконсультуватися з лікарем перед початком тренувань. Він допоможе вам вибрати безпечний і корисний план рухової активності.
Читайте також:
В Україні змінили правила нарахування частини виплат. Пенсійний фонд зробив важливу заяву.
Українцям надають підтримку у вигляді фінансової допомоги. Як отримати кошти.
Пам’ятаєте ті часи, коли для оформлення банківської картки треба було виділити пів дня, зібрати документи,…
Хочете приготувати щось смачне, але не хочете довго возитися на кухні? Спробуйте заливний пиріг! Це…
Дізнайтеся, як використовувати сновидіння для пошуку відповідей на життєві питання за допомогою методів, запропонованих психологом…
Дріжджове підживлення – це простий, екологічний і доступний спосіб покращити стан ваших рослин. Дізнайтеся, як…