Четвер, 18 Липня, 2024
ГоловнаСпоживачВибираємо мед: на що потрібно звернути увагу, перевіряючи якість рідкого меду

Вибираємо мед: на що потрібно звернути увагу, перевіряючи якість рідкого меду

Этот материал также доступен на русском языке
Мед можна вважати природним цукрозамінником. Однак перед покупкою потрібно бути впевненим у його якості.

Як перевірити якість рідкого меду?

  • Перше, що потрібно зробити при покупці меду, – набрати його в ложку і подивитися, як він тече. Коли мед стікає, він утворює невелику гірку. Це означає, що мед дозрів і надалі він не бродитиме. І якщо ви його правильно зберігатимете, він зберігатиметься досить довго. Коли мед не визрів, він не утворює таку гірку, він, швидше, утворює ямку.

  • Коли мед стікає, зверніть увагу і на цівку. Так ви зможете визначити, чи додано до меду цукор. Цівка поступово витончується, а потім і рветься, і мед починає капати. Остання крапля меду, що стікається, пружинить і підтягується назад до ложки. Підроблений мед швидко стікає з ложки, нитка рветься і розлітається з бризками.

  • Ще один спосіб. Знадобиться туалетний папір або будь-яка серветка. Крапаємо крапельку меду на туалетний папір і залишаємо на кілька хвилин. Якщо згодом під краплею залишається зовсім сухий папір і немає патьоків, а крапля не змінила своєї форми, так і залишилася опуклою — це мед. А якби це був цукровий сироп, ви б побачили пляму, що розпливлася, ніби туди накрапали води.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні