Середа, 17 Липня, 2024
ГоловнаЗдоров'яЗахищаємось від аномально спекотних днів: прості, але дуже дієві поради можуть навіть...

Захищаємось від аномально спекотних днів: прості, але дуже дієві поради можуть навіть життя врятувати

Этот материал также доступен на русском языке
Якщо ви погано переносите спеку, то прислухайтеся до кількох порад людей, які жили тривалий час у місцях, де стовпчик термометра показував і +45•, і +50 часом
Щорік ми стикаємося з тим, що температура повітря знову піднялася в стовпчику термометра в порівнянні з минулим роком, і літо не просто спекотне, а нестерпно спекотне. При цьому ми продовжуємо працювати, виконувати свої обов’язки.
Як не постраждати від надзвичайно високих температур, яких заходів можна вжити, щоб почуватися максимально комфортно?

Переносити спеку – досить проста наука, цьому цілком можна навчитися

  • По-перше, не пийте холодну воду. Вона не вгамовує спрагу, вилітає через п’ять хвилин разом із потом, несучи із собою сіль. Пийте чай чи несолодкий квас. Про солодкі газованки все зрозуміло: чим більше п’єш, тим більше хочеться.
  • Якщо ви виходите з дому в спеку, не робіть різких рухів, поводьтеся з гідністю. Ідіть плавно, рухайтеся по тіньовому боці вулиці. Завжди.
  • Айс-ті – це добре. Заварюєте літр неміцного зеленого чаю (будь-який пригодиться). Коли він охолоне, кидаєте туди трохи меду, лимона та м’яти. П’ється це з льодом. Не лише смачно, а й корисно.

“Японський кондиціонер”

Головний фокус: “антишарф” або “японський кондиціонер”.
На японських гравюрах або в японському кіно часто можна бачити людей у ​​білих хустинках на шиї. Це воно й є. Це геніальна річ, реально. Просто спробуйте.
Берете білу чисту хустинку або просто велику носову хустку, невеликий шарфик, вимочуєте в холодній воді, пов’язуєте на шию. Коли хустинка висихає, змочуйте знову.
Полегшуючий ефект настає буквально через кілька хвилин. Можна ще на мокрий шарф капати трохи меновазина, щоб розслабити комірцеву зону.
Спробуйте! Класні відчуття із ним. І такий шарфик здатний запобігти тепловому удару, інсульту.
  • Ну, і головне. Якщо ви кудись ходите в спеку, то після кожного походу, після кожної прогулянки мийте стопи та щиколотки прохолодною водою. Там купа біологічно активних точок, це приємно та корисно.
  • Якщо є можливість – поділіть сон навпіл. Влаштовуйте собі сієсту – післяобідній сон, що є загальною традицією деяких країн, особливо зі спекотним кліматом, у найспекотніший час. І, зрозуміло, ніякого алкоголю на сонці.
Бережіть себе і будьте здорові!

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні