family mother father and children have Breakfast in the kitchen in morning
Особливо важливо не пропускати сніданок тим людям, робота яких пов’язана з великою мозковою активністю, студентам та школярам.
Найкраще організувати сніданок вранці через 20-30 хвилин після пробудження.
Як ми найчастіше снідаємо? Зазвичай це чай-кава з простими бутербродами з докторською ковбаскою, залишками вечері, булочками з корицею або грінками. Дуже популярні швидкорозчинна вівсяна каша, мюслі, сухі кульки, пластівці з молоком, сосиски, ковбаса. Але це неправильно і дуже шкодить здоров’ю. То що треба їсти з самого ранку, щоб бути життєрадісним і сповненим енергії?
Фахівці нутріціологи та дієтологи виділяють 5 основних ідей для сніданку:
Дієтологи не рекомендують зранку є
Ці продукти можуть призвести до здуття, підвищення кислотності і поганого самопочуття на весь день.
Каву з ранку краще не вживати, оскільки вранці в організмі найвищий вміст кортизолу (гормону стресу), який допомагає людині прокинутися. Кофеїн ж безпосередньо впливає на його вироблення та формує залежність. Якщо ви не в змозі його виключити, тоді сніданок з сиру нашвидкуруч або налисників з карамелізованим яблуком, завершіть чашкою кави з молоком, а краще чаю з медом.
Рано-вранці катастрофічно не вистачає часу приготувати сніданок, який відповідає всім критеріям: оптимальний, швидкий і смачний сніданок, поживний і водночас корисний для всієї родини.
Рекомендуємо поритися в інтернеті та підібрати прийнятні для себе швидкі рецепти. У мережі величезна кількість різних, традиційних та оригінальних описів та відео, рецепти смачних сніданків нашвидкуруч із простих, корисних продуктів. Більшість з них можна приготувати нашвидкуруч удома, якщо заздалегідь закупити всі інгредієнти та підготувати продукти з вечора, а вранці вийняти з холодильника і покласти до судочок.
Наприклад, запечені домашні мюслі можна підготувати заздалегідь, залишиться їх залити йогуртом або соком безпосередньо перед вживанням. Також можна приготувати у вихідний день сирну запіканку з шоколадом, сирники або млинці з сиром та заморозити. Такі солодкі, смачні та швидкі сніданки завжди йдуть на ура не тільки у дітей, а й у дорослих.
Можливі й інші варіанти, такі як млинці або налистники з м’ясом, шинкою та сиром, куркою та грибами, бананом та згущеним молоком, бринзою та зеленню.
Для шанувальників ПП правильного харчування, можна почати ранок з чисто дієтичних млинців на кукурудзяному борошні з курячою грудкою або з цільнозернового борошна з індичкою.
Крім того, можна спробувати картопляні зрази з різними солоними начинками, паштети домашні, картопляні драники або ліниві вареники зі сметаною.
Буженина – одна з популярних страв на Великдень. Приготуйте її по цьому рецепту – м'ясо…
Національний банк України заявив про важливі зміни, які торкнуться кожного українця. Чого очікувати.
Синоптики попередили про небезпечні погодні умови. Що потрібно знати українцям.
Українців попередили про необхідність подання довідки в Пенсійний фонд, щоб пенсійні виплати й допомогу на…
В Україні виявили правопорушення в нарахуваннях оплати за комунальні послуги. Що чекає на споживачів.
В Україні змінили правила нарахування частини виплат. Пенсійний фонд зробив важливу заяву.