Особливо важливо не пропускати сніданок тим людям, робота яких пов’язана з великою мозковою активністю, студентам та школярам.
Найкраще організувати сніданок вранці через 20-30 хвилин після пробудження.
Як ми найчастіше снідаємо? Зазвичай це чай-кава з простими бутербродами з докторською ковбаскою, залишками вечері, булочками з корицею або грінками. Дуже популярні швидкорозчинна вівсяна каша, мюслі, сухі кульки, пластівці з молоком, сосиски, ковбаса. Але це неправильно і дуже шкодить здоров’ю. То що треба їсти з самого ранку, щоб бути життєрадісним і сповненим енергії?
Фахівці нутріціологи та дієтологи виділяють 5 основних ідей для сніданку:
Дієтологи не рекомендують зранку є
Ці продукти можуть призвести до здуття, підвищення кислотності і поганого самопочуття на весь день.
Каву з ранку краще не вживати, оскільки вранці в організмі найвищий вміст кортизолу (гормону стресу), який допомагає людині прокинутися. Кофеїн ж безпосередньо впливає на його вироблення та формує залежність. Якщо ви не в змозі його виключити, тоді сніданок з сиру нашвидкуруч або налисників з карамелізованим яблуком, завершіть чашкою кави з молоком, а краще чаю з медом.
Рано-вранці катастрофічно не вистачає часу приготувати сніданок, який відповідає всім критеріям: оптимальний, швидкий і смачний сніданок, поживний і водночас корисний для всієї родини.
Рекомендуємо поритися в інтернеті та підібрати прийнятні для себе швидкі рецепти. У мережі величезна кількість різних, традиційних та оригінальних описів та відео, рецепти смачних сніданків нашвидкуруч із простих, корисних продуктів. Більшість з них можна приготувати нашвидкуруч удома, якщо заздалегідь закупити всі інгредієнти та підготувати продукти з вечора, а вранці вийняти з холодильника і покласти до судочок.
Наприклад, запечені домашні мюслі можна підготувати заздалегідь, залишиться їх залити йогуртом або соком безпосередньо перед вживанням. Також можна приготувати у вихідний день сирну запіканку з шоколадом, сирники або млинці з сиром та заморозити. Такі солодкі, смачні та швидкі сніданки завжди йдуть на ура не тільки у дітей, а й у дорослих.
Можливі й інші варіанти, такі як млинці або налистники з м’ясом, шинкою та сиром, куркою та грибами, бананом та згущеним молоком, бринзою та зеленню.
Для шанувальників ПП правильного харчування, можна почати ранок з чисто дієтичних млинців на кукурудзяному борошні з курячою грудкою або з цільнозернового борошна з індичкою.
Крім того, можна спробувати картопляні зрази з різними солоними начинками, паштети домашні, картопляні драники або ліниві вареники зі сметаною.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…