Субота, 13 Квітня, 2024
ГоловнаСпоживачЯк поєднувати правильний догляд за зором з вибором стильних окулярів

Як поєднувати правильний догляд за зором з вибором стильних окулярів

Этот материал также доступен на русском языке
Запитання це настільки тонке, що при його вирішенні потрібно враховувати безліч нюансів. Адже зараз окуляри — не лише аксесуар, який вирішує проблеми із зором, а й невід'ємний атрибут персонального стилю.

Яку б модну пару ви не доглянули, окуляри повинні бути зручними та гармонійно доповнювати вигляд. Про те, як поєднати ці дві складові розповідаємо нижче.

Плюси очок

У питанні хорошого зору люди розділилися на два табори: ті, хто віддає перевагу очкам, і ті, хто вибирає лінзи. До переваг перших можна віднести: відсутність безпосереднього зіткнення з оком, безліч видів оправ, широкий діапазон цін. Що підтверджує кожен дитячий центр офтальмології — використання малюками окулярів не потребує спеціального щоденного догляду. На відміну від контактної оптики, вони стануть причиною кон’юнктивіту чи інших інфекційних захворювань, подразнень.

Поради з підбору

Окуляри допоможуть вам у створенні бажаного іміджу. Хочете виглядати витончено, молодо, весело чи консервативно – знайдіть для цього правильну форму та оправу. Вибрати їх цілком реально. Для цього потрібно враховувати:

  1. Тип обличчя. Овальній формі підходять практично всі види – від класики до авангарду. Круглолицім йде оправа з прямими лініями, трапецієподібним — модель котячого ока. Власникам трикутного типу варто уникати громіздких конструкцій, а прямокутним — надто маленьких і незграбних.
  2. Цветотип зовнішності. Весняному образу відповідають прозорі ніжні тони (можна взяти тонкі металеві оправи “під золото”). Яскраві, чисті та холодні фарби підходять зимі, а для літа ідеальні пастель або насичений фіолетовий, сірий. Осінньому типу йдуть кольори міді та золота.
  3. Улюблений стиль одягу. Якщо ваше життя наповнене зустрічами з партнерами з бізнесу, конференціями, нарадами, йтиметься про діловий образ. Його характеризують строгість, лаконічність та стриманість, а тому статусність свого власника найкраще підкреслить оптика без обідка. Наголос на зручності та комфорті – це про стиль кежуал. Тут вже гнучкіша система відбору, в яку входять всі доступні конструкції. Екстравагантним та творчим особистостям підійдуть сміливі асиметричні форми, яскраві кольори та неординарні поєднання.

Запорука успіху – це правильно підібраний баланс між здоров’ям і красою. Не бійтеся експериментувати та проявляти себе справжніми.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні