Субота, 15 Червня, 2024
ГоловнаГрошіКредит на оплату комунальних послуг та ЖКГ в Україні

Кредит на оплату комунальних послуг та ЖКГ в Україні

Этот материал также доступен на русском языке
Кожен місяць громадяни України стикаються з необхідністю оплати комунальних послуг та ЖКГ. Іноді сума платежів може бути надто великою для бюджету сім'ї, особливо якщо виникли несподівані витрати чи втрата роботи. У таких випадках кредит на оплату комунальних послуг може стати виходом із фінансових труднощів.

Один із популярних варіантів отримання кредиту на оплату ЖКГ – звернутися до компанії ШвидкоГроші. Ця компанія пропонує різні види кредитів, у тому числі на оплату комунальних послуг. Щоб отримати кредит, необхідно виконати такі умови:

 1. Бути громадянином України віком від 18 років.
 2. Мати постійне джерело доходу.
 3. Надати необхідні документи (паспорт, ІПН, посвідчення особи).

Оплата комунальних послуг із кредитної картки відбувається аналогічно до оплати інших товарів та послуг. Для цього необхідно ввести номер картки, термін дії та CVV-код, що знаходиться на звороті картки. Після підтвердження операції кошти будуть списані з вашої кредитної картки та передані на рахунок постачальника послуг.

Умови отримання грошей у кредит на оплату ЖКГ

Компанія ШвидкоГроші надає кредити на оплату комунальних послуг на різних умовах. Термін можуть змінюватись від кількох днів до кількох місяців. Кредити видаються у розмірі від 600 до 30 000 гривень. Відсоткова ставка залежить від вибраного строку та суми кредиту.

Компанія ШвидкоГроші пропонує кілька видів кредитів, які можна використати для оплати комунальних послуг. Наприклад, готівкові кредити та онлайн кредити. Готівку можна отримати в одному з офісів компанії, а онлайн кредити можна оформити через інтернет.

Сума кредиту на оплату комунальних послуг може змінюватись в залежності від потреб позичальника. У компанії ШвидкоГроші можна взяти у борг від 600 до 30000 гривень. Однак, перед оформленням кредиту, необхідно враховувати свої фінансові можливості та розрахувати, яку суму можна дозволити собі зайняти.

Компанія ШвидкоГроші видає кредити громадянам України віком від 18 років, які мають постійне джерело доходу. Позичальнику необхідно надати документи, що підтверджують його особу та дохід. Кредитна історія може також впливати на можливість отримання кредиту.

Готівковий кредит на погашення боргів за комунальними послугами можна використовувати лише для цих цілей. Це означає, що кошти, одержані в кредит, мають бути спрямовані виключно на оплату комунальних платежів та ЖКГ. Компанія ШвидкоГроші не обмежує клієнтів у виборі постачальників комунальних послуг.

Оплата кредиту кредитною карткою через інтернет – зручний та швидкий спосіб погашення заборгованості. Для цього необхідно зайти на сайт компанії ШвидкоГроші, зайти в розділ оплати кредиту та дотримуватися інструкцій на екрані. При оплаті кредиту кредитною карткою переконайтеся, що ваші особисті дані та дані картки передаються захищеним з’єднанням.

Чому вигідно сплатити ЖКГ у кредит?

Оплата ЖКГ у кредит може бути вигідною, якщо у вас виникли фінансові труднощі або не вистачає грошей для платежів. Кредит на оплату комунальних послуг допоможе вам розв’язувати проблеми із заборгованістю, а також уникнути штрафів та пені за несвоєчасну оплату. Крім того, компанія ШвидкоГроші пропонує зручні умови та швидке оформлення кредитів, що робить їх привабливими для багатьох клієнтів.

Компанія ШвидкоГроші має гарну репутацію серед клієнтів та позитивні відгуки про свою роботу. Клієнти відзначають професіоналізм співробітників, швидке оформлення кредиту та зручні умови його отримання. Відгуки також наголошують на зручності оплати кредиту та комунальних послуг через інтернет, що суттєво економить час та сили клієнтів.

У результаті кредит на оплату комунальних послуг та ЖКГ в Україні є доступним і зручним вирішенням фінансових труднощів. Компанія ШвидкоГроші пропонує різні види кредитів на оплату комунальних послуг, зручні умови та чуйний персонал. Відгуки клієнтів підтверджують надійність та якість роботи компанії.


 • Наші реквізити:
  ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, [email protected].
  Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438.
 • Реквізити для клієнтів Захищеної категорії:
  ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. 0800 504420, [email protected]

*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні