Понеділок, 4 Грудня, 2023
ГоловнаСпоживачВибір сушарки для овочів та фруктів

Вибір сушарки для овочів та фруктів

Этот материал также доступен на русском языке
Сушарка для овочів та фруктів, також відома як дегідратор, - незамінний помічник у збереженні корисних властивостей продуктів за допомогою природної консервації через сушку.

Види сушарок: Яка підходить вам?

Конвективні сушарки

Ці сушарки працюють з допомогою циркуляції нагрітого повітря. Вони бувають різних форм-факторів, з різною кількістю лотків та функцій електронного керування. Загальне у них те, що є вбудований вентилятор та нагрівальний елемент. Конвективні сушарки знаходяться посередині між дорогими ІЧ-сушарками та більш простими плівковими. Їх переваги – всі плюси ІЧ-сушарок без недоліків плівкових.

Інфрачервоні сушарки

Цей вид сушарок є найдорожчим, проте виправдовує свою ціну. Ефективність схожа з конвективними пристроями, але вони споживають менше електроенергії, що робить їх економічнішими у використанні.

Плівкові сушарки

Є плівкою, що складається, з вбудованими нагрівальними елементами. Економічні, але менш зручні, особливо за необхідності обробки великих обсягів продуктів.

Як вибрати ідеальну сушарку?

Поки що не винайдено нічого революційно нового, і конвективні сушарки залишаються оптимальним вибором. Вони швидко та ефективно сушать продукти, поєднуючи переваги інфрачервоних та зручність плівкових. Розглянемо, чому вони варті вашої уваги.

Переваги конвективних сушарок:

 • Ефективність: Швидко та рівномірно сушать продукти.
 • Зручність використання: Простота та зручність в управлінні.

У чому відмінність вертикальних від горизонтальних моделей

Вертикальні конвекційні сушарки: Переваги та обмеження

Вертикальні конвективні сушарки, володіючи круглою формою, мають вентилятор і нагрівальний елемент в нижній частині корпусу. Потік повітря спрямований знизу нагору, проходячи через спеціальні отвори в кожному лотку. Однак такі сушалки мають свої недоліки, які варто враховувати при виборі:

Недоліки вертикальних сушарок:

 • Обмежена місткість: Продукти влазять у неї менше, ніж у горизонтальну сушарку з тими самими параметрами.
 • Нерівномірне сушіння: Продукти сушаться нерівномірно: нижні лотки швидше ніж верхні, особливо в більш доступних моделях.
 • Необхідність маніпуляцій: Рівномірне сушіння потребує постійного контролю та періодичної зміни лотків.
 • Змішування запахів: Запахи продуктів змішуються, оскільки повітря проходить через нижні лотки до верхніх.
 • Обмежені можливості: Важко використовувати для ферментації йогурту або квашення капусти.

Горизонтальні конвекційні сушарки: Перевага у зручності та ефективності

Горизонтальні сушарки для фруктів та овочів мають квадратну форму, з вентилятором та нагрівальним елементом на задній стінці корпусу. Потік повітря спрямований горизонтально вздовж площини лотків, що приносить низку переваг:

Переваги горизонтальних сушарок:

 • Велика місткість: Вони більш місткі, ніж вертикальні моделі при схожих характеристиках.
 • Рівномірне сушіння: Продукти сушаться більш рівномірно, тому що всі лотки обдуваються однаково потужним потоком повітря.
 • Зручність у використанні: Немає необхідності переставляти лотки, продукти висушаться рівномірно.
 • Легка заміна лотків: Процес контролю готовності продуктів спрощений, тому що лотки легко виймати та вставляти назад.
 • Збереження запахів: Запахи продуктів не змішуються, оскільки потік повітря проходить між, а не крізь усі лотки.
 • Можливість розміщення посуду: Можна поміщати банки, тарілки та інший посуд для ферментації йогурту або квашення капусти.

Перевага сушарок Ezidri: Ключові ппереваги

 1. Видатна якість і надійність. Купуючи сушарку Ezidri, ви вкладаєтеся у видатну якість та надійність. Моделі цієї марки проходять суворий контроль на всіх етапах виробництва, забезпечуючи тривалий термін служби та безперебійну роботу. Це гарантує, що ваша сушарка служитиме вам довгі роки, підтверджуючи свою надійність.
 2. Збереження харчових цінностей. Унікальні технології сушіння, які використовуються у пристроях Ezidri, забезпечують збереження максимальної кількості харчових цінностей. Це дозволяє створювати здорові, вітамінами насичені частування, що особливо важливо для тих, хто стежить за своїм здоров’ям.
 3. Розмаїття моделей для ваших потреб. Сушарки Ezidri пропонують різноманітність моделей, що відповідають різним потребам користувачів. Незалежно від того, чи потрібна вам маленька модель для домашнього використання або більш потужний пристрій для професійного застосування, у вас є вибір.
 4. Інтуїтивне керування та простота використання. Інтуїтивно зрозуміле керування та простота в експлуатації роблять сушарки Ezidri легкими у використанні для всіх категорій користувачів. Незалежно від вашого досвіду, ви швидко освоїте функціонал пристрою та зможете насолоджуватися всіма його перевагами.
 5. Гарантія якості та безпеки. Сушарки Ezidri відповідають високим стандартам якості та безпеки. Купуючи продукцію цього бренду, ви можете бути впевнені, що ваш пристрій не тільки ефективно виконує свої функції, але й безпечно для використання.

Де купити сушарки Ezidri в Україні

Найкращим місцем для придбання сушарок Ezidri в Україні є фірмовий магазин ezidri-master.com. Тут ви знайдете повний асортимент продукції та отримаєте професійні консультації від експертів, щоб вибрати ідеальну модель, що відповідає вашим потребам. Не пропустіть можливість зробити правильний вибір, адже сушарка Ezidri – це не просто пристрій для сушіння, а ваш надійний союзник у збереженні якості продуктів та створенні смачних частувань.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні