Середа, 6 Грудня, 2023
ГоловнаСпоживачСінокосильні машини KRONE: німецька якість та сучасні технології

Сінокосильні машини KRONE: німецька якість та сучасні технології

Этот материал также доступен на русском языке
Сінокосильні машини відіграють важливу роль у сільському господарстві, дозволяючи більш ефективно збирати сіно та корми для тварин. Вони не просто збільшують продуктивність, а й впливають на якість та доступність кормових ресурсів.

Збір сіна і кормів безпосередньо впливає харчування худоби і, фактично, визначає успіх тваринництва і сільського господарства загалом.

На ринку сільськогосподарської техніки є велика різноманітність брендів і технологічних рішень. Одним із таких представників є німецька компанія Krone.

Історія появи косарок Krone

Компанія Krone була заснована в 1906 році Бернхардом Кроне в німецькому місті Шпелді і від початку була націлена на створення інноваційних рішень для сільського господарства.

Свої перші революційні на той час сінокосильні машини копання представила на початку 1920-х років внаслідок чого швидко розширила присутність на світовому ринку, почавши експортувати свою техніку до різних країн.

Компанія у всі часи намагається розвиватися на передовій технологічній інновації і для цього впроваджує автоматизовані системи, цифрові контролери та безліч інших технологічних рішень.

Модельний ряд сінокосильних машин Krone

Компанія KRONE пропонує різноманітні типи сінокосильних машин, призначених для різноманітних завдань у сільському господарстві.

  • Роторні косарки. Є машинами, які ефективно ріжуть і збирають сіно і траву. Забезпечують рівномірний зріз та хороший розподіл матеріалу, що є важливим для якості корму.
  • Фронтальні косарки. Ці машини встановлюються на передній частині трактора і використовуються для скошування та нанесення коси на землю. Забезпечують відмінну маневреність та доступ до вузьких ділянок.
  • Спеціалізовані комбайни. Відрізняються можливістю виконувати кілька операцій в одному проході, збільшуючи продуктивність.

Особливості косарок компанії Krone

Косарка Kроне – це продукт високого класу з видатними технологічними характеристиками та інноваціями:

  • Opti-Cut система. Точний та рівний зріз рослин, що важливо для якісної обробки сіна та кормових ресурсів.
  • Контроль висоти ріжучого рівня. Функція регулювання висоти ріжучого рівня, яка потрібна для деяких завдань у переробленні рослинного матеріалу.
  • Цифрові системи керування. Сучасні цифрові системи керування, що забезпечують більш точний контроль під час роботи машини та спрощують процес збирання.

Технології Krone із захисту навколишнього середовища

Компанія Krone надає великого значення стійкості та охорони навколишнього середовища. Її сінокосильні машини проєктуються з урахуванням екологічних аспектів:

  • ефективне використання ресурсів — мінімізація споживання палива та енергії, що призводять до економії ресурсів та зниження експлуатаційних витрат;
  • зменшення впливу на ґрунт — при проектуванні обладнання закладається мета зниження впливу на ґрунт та рослинний покрив, що сприяє збереженню родючості ґрунту та стійкості екосистем.
  • повагу до біорізноманіття — компанія співпрацює з екологічними організаціями та приділяє увагу збереженню біорізноманіття у сільській місцевості.

*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні