П’ятниця, 22 Вересня, 2023
ГоловнаЗдоров'яЧервона глина допоможе при п'ятковій шпорі

Червона глина допоможе при п’ятковій шпорі

Этот материал также доступен на русском языке
П'яткова шпора є серйозною проблемою зі здоров'ям, що викликає біль у підошві стопи і негативно впливає на якість життя. Зазвичай проявляється печінням у підошві стопи після тривалої бездіяльності.

Біль найбільш виражений у перші кілька кроків після підйому з ліжка вранці. Біль також може бути спричинений стоянням протягом тривалого часу або встанням після сидіння.

Як розпізнати п’яткову шпору, її симптоми

Найбільш очевидним симптомом шпори п’яти є біль, що відчувається на підошві стопи під час першого ранкового кроку. При невеликій ходьбі біль зменшиться або зникне. Але при вставанні біль знову починається того ж дня. Коли ви прокидаєтеся вранці, ноги не відпочили, а пробудження з болем у п’яті є одним із симптомів шпори п’яти.

П’яткову шпору підозрюють, якщо в п’яті накопичується біль при тривалому сидінні та відпочинку, а також відчувається біль при наступі на неї. П’яткові шпори – це стан, що призводить до зниження якості життя. Це знижує рухливість людини. Хворий не може комфортно ходити через біль у п’ятах.

Не плутайте “шпору” з щоденними болями в стопах!

П’яткові шпори не слід плутати із щоденними болями у стопах. Цілком нормально мати біль у п’яті, коли стопа перевтомлена. Однак запідозрити шпору п’яти можна, якщо є біль у п’яті, навіть коли стопа не перевантажена.

Біль при шпорі п’яти починається безпосередньо з п’яти і не поширюється з іншої області на стопу. П’яткові шпори – це болі, які мають повністю локальний характер і виникають із відчуттям поколювання.

П’яткові шпори також з часом викликають порушення ходи. Це приносить із собою такі проблеми, як похитування та вдавлювання всередину.

Червона глина допоможе при п’ятковій шпорі

«Раніше мене дуже турбувала п’яткова шпора. Сусідка поділилася зі мною хорошим рецептом, який допоміг мені позбутися цієї проблеми.

Для приготування цілющого розчину потрібно в трьох літрах води розчинити

  • три кілограми звичайної червоної глини,
  • пачку солі й
  • пачку харчової соди.

Закип’ятити розчин у тазі або мисці і спочатку потримати хворі стопи над парою, а потім, коли відвар трохи охолоне, але буде ще теплим, опустити в нього ноги на 30-40 хвилин.

Після цього їх потрібно витерти насухо, одягнути теплі шкарпетки і лягти під ковдру.

Я відчула полегшення вже після трьох таких сеансів.

Марія Федорова, м. Миколаїв»

Новини по темі

Нове на сайті