Понеділок, 25 Вересня, 2023
ГоловнаЗдоров'яЖирові складки на талії ? Робимо зарядку!

Жирові складки на талії ? Робимо зарядку!

Этот материал также доступен на русском языке
Нерідко сидяча робота викликає «синдром Венери». Це зниження пружності м'язів в області талії і стегон, утворення на цих ділянках жирових складок.

«Зіткнулася з цим як надомниця. Почала ставати пухкою і великоваговою. Зібрала нескладний комплекс вправ від цього синдрому. Хочу ним поділитися з читачами газети. Може, комусь допоможе. Цей комплекс вправ треба повторювати тричі на тиждень, щоб був результат.

  1. Сядьте на підлогу, випряміть ліву ногу, зігнувши праву. Обхопіть руками ліву стопу, підніміть її вгору і опустіть. Намагайтеся не згинати ногу в коліні. Повторіть вправу п’ять разів на кожну ногу. Спочатку цю вправу виконувати досить складно, але через деякий час м’язи стають еластичнішими.
  2. Встаньте прямо зі схрещеними ногами. Витягніть руки вперед, повільно нахиливши тулуб. У цьому положенні треба протриматися п’ять секунд, а потім повернутися у вихідне положення.
  3. Встаньте так, щоб стопи стояли паралельно, на відстані у дві ширини ваших плечей. Спина при цьому пряма, в жодному разі не можна її згинати. Виконуючи присідання, стегна намагайтеся тримати паралельно підлозі, а гомілки – перпендикулярно підлозі. Потрібно простояти в цій стійці якнайдовше. Головна деталь, яку потрібно пам’ятати, – це правильне положення стоп. Вони мають стояти паралельно одна одній на великій відстані.
  4. Встаньте, поставте руки на пояс. Виконуйте кругові рухи тазом з максимальною амплітудою в обидва боки по п’ятнадцять разів на кожен по три підходи.

Виконання цього комплексу дозволило мені повернути початкову вагу, яку я утримую, хоч і продовжую працювати вдома».

Ніна Кузьмівна, м. Вінниця

Нове на сайті