Найчастіше ця патологія вражає ліктьовий суглоб, а також виникає у чоловіків.
Навіть під час закритої травми до суглобової сумки проникають мікроби і провокують запалення. Тим більше, якщо є пошкодження тканин, наприклад, садна. Крім того, причиною бурситу можуть стати подагра, артрит або постійна механічна дія на суглоб.
Спочатку в місці травми з’являється кругла припухлість, набряк або почервоніння. Може підвищитися температура тіла, відчуватися загальна слабкість. Рухи у місці травми обмежені й викликають болісні відчуття.
Якщо вчасно не звернутися до лікаря, ці симптоми можуть посилюватися аж до розвитку флегмони або нагноєння. Якщо лікування розпочати вчасно, бурсит можна повністю вилікувати.
Для профілактики бурситу потрібно уникати сильного механічного навантаження на суглоби, а також правильно обробляти усі отримані рани або травми.
Нагадаємо, ми розповідали раніше, як полегшити біль у суглобах, а також роз’яснювали, коли корисна ходьба на колінах.
Пральна машина – незамінний помічник у кожній оселі, але майже кожен другий стикається з проблемою…
Частина українців мають змогу отримати грошову допомогу від благодійного фонду "Карітас". Потрібно заповнити онлайн-заявку.
Раптове зниження температури після посадки може стати фатальним для картоплі. Але не поспішайте панікувати!
Цей десерт готували практично всі, і, справді, своїм смаком він нагадує морозиво «Пломбір», що тільки…
Магнітні бурі завдають шкоди нашому здоров'ю та самопочуттю, тому важливо заздалегідь знати, коли геомагнітне поле…
Кількість вимог для отримання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг для кількох категорій громадян скоротять. Міністерство…