Найчастіше ця патологія вражає ліктьовий суглоб, а також виникає у чоловіків.
Навіть під час закритої травми до суглобової сумки проникають мікроби і провокують запалення. Тим більше, якщо є пошкодження тканин, наприклад, садна. Крім того, причиною бурситу можуть стати подагра, артрит або постійна механічна дія на суглоб.
Спочатку в місці травми з’являється кругла припухлість, набряк або почервоніння. Може підвищитися температура тіла, відчуватися загальна слабкість. Рухи у місці травми обмежені й викликають болісні відчуття.
Якщо вчасно не звернутися до лікаря, ці симптоми можуть посилюватися аж до розвитку флегмони або нагноєння. Якщо лікування розпочати вчасно, бурсит можна повністю вилікувати.
Для профілактики бурситу потрібно уникати сильного механічного навантаження на суглоби, а також правильно обробляти усі отримані рани або травми.
Нагадаємо, ми розповідали раніше, як полегшити біль у суглобах, а також роз’яснювали, коли корисна ходьба на колінах.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.