No menu items!
Неділя, 11 Червня, 2023
ГоловнаСпоживачЧим допомагає відеоспостереження під час догляду за хворими?

Чим допомагає відеоспостереження під час догляду за хворими?

На жаль, час нещадний. А це означає, що з роками наші близькі вимагають більшої уваги. А в деяких випадках потрібен і цілодобовий догляд.

 

Але далеко не у всіх є можливість найняти доглядальницю або цілодобово перебувати біля близької людини. Разом зі спеціалістами https://dahua-technology.com.ua/ua розглянемо альтернативний варіант – це відеоспостереження, яке дозволить цілодобово контролювати стан та спілкуватися з близькою людиною, якщо немає іншої можливості.

Які можливості забезпечує відеоспостереження?

На відміну від морально застарілого обладнання, камери відеоспостереження мають інтелектуальні можливості. Завдяки своїм можливостям, камери відеоспостереження здатні цілодобово стежити за тим, що відбувається на об’єкті, де знаходиться великий. Водночас камери відеоспостереження забезпечують такі можливості:

  • при виявленні тривожних подій повідомлятимуть користувача, наприклад, якщо потребує уваги або впав – повідомлення одразу прийде на смартфон;
  • дає можливість проводити віддалений контроль – всі налаштування можна відрегулювати, щоб отримати архів записів із будь-якої точки планети;
  • демонструє чітку картинку у широкій роздільній здатності з мінімальним рівнем освітлення в нічний час доби.

Навіть цих можливостей цілком достатньо, щоб переконатись у актуальності встановлення камери відеоспостереження. Це незамінний помічник, з яким спокійно вам і вашій близькій людині.

 

А якщо є домашній персонал?

Доглядальниця – це ще один варіант, як скрасити самоту вашій близькій людині. Але разом з цим ви повинні розуміти, що впускаєте в будинок незнайому людину. Понад те, довіряєте йому життя родича. І як показує практика, рано чи пізно питання про встановлення камери спостереження виникає у кожної другої сім’ї, де працює найнятий персонал. А це свідчить про їхню поведінку. І це абсолютно не означає, що і ви найняли погану доглядальницю, але завдяки системі відеоспостереження можна буде:

  • контролювати роботу домашнього персоналу;
  • надходять повідомлення, якщо є крики;
  • контроль матеріальних цінностей у будинку;
  • може допомогти у вирішенні конфліктних ситуацій.

А з огляду на вартість такого обладнання, то актуальність відпадає сама по собі.

Де встановлювати обладнання?

Камери відеоспостереження, призначені для роботи як відеоняня, задоволені прості за своїм принципом роботи. Це обладнання не потребує додаткових функцій та елементів для спостереження за великими об’єктами. Вам цілком достатньо купити невелику мережеву камеру відеоспостереження з можливістю запису на хмару, а як монітор виступає ваш смартфон. Установка повинна проводитися безпосередньо в кімнаті, де знаходиться ваша близька людина, щоб ви змогли завжди контролювати все, що відбувається. Якщо можливо, можна встановити кілька камер.

Очевидно, якщо трапилася ситуація, коли вам чи вашому родичу потрібен догляд чи допомога, відразу потрібно встановлювати камери відеоспостереження. Вони дають можливість постійно контактувати з хворою людиною, а також максимально оперативно реагувати на тривожні ситуації.

Нове на сайті