Субота, 4 Лютого, 2023
ГоловнаСпоживачПральні машини Whirlpool: нові технології та особливості

Пральні машини Whirlpool: нові технології та особливості

Этот материал также доступен на русском языке
Пральна машина – давно не розкіш, а побутовий агрегат, який просто необхідний у будинку чи квартирі. Звичайно, у кожної господині свої вимоги до прання, і якщо ви хочете, щоб речі були ідеально чистими, то краще вибирати пральну знаку, де відповідають за якість.

Серед таких машин добре себе зарекомендувала в роботі пральна машина Whirlpool wrbsb 6228 b ua, яка “на відмінно” справляється зі своїми завданнями. Також ця модель оснащена безліччю корисних функцій та програм, які припадуть до душі багатьом господаркам.

Які програми мають пральню Whirlpool?

Пральна машина Whirlpool wrbsb 6228 B UA оснащена такими програмами, як:

  • Бавовна;
  • Еко Бавовна;
  • Синтетика;
  • Ділікатне прання;
  • Прання вовни;
  • Швидке прання.

Не варто забувати і про наявність спеціальних програм, які допоможуть ідеально випрати пухову ковдру, постільну білизну, улюблений пуховик чи змішані типи білизни.

Також є захисні режими від виникнення протікання, перепадів напруги в мережі. До речі, остання функція просто необхідна, адже через відключення світла напруга в мережі скаче, що може призвести до поломки агрегату.

Важливим є і захист від дітей. Маленьким непосидам все цікаво, а особливо те, що відбувається всередині пральні, коли вона працює. Але за допомогою цієї функції відбувається блокування панелі, і діти не зможуть перешкодити процесу прання.

Нові технології від Whirlpool

Виробники побутової техніки не стоять дома, вони постійно створюють щось нове. Так, сучасні машини Whirlpool оснащені такими технологіями:

  • 6-е почуття;
  • FreshCare.

Спробуємо розібратися навіщо потрібні ці ноу-хау.

Отже, якщо вам важлива витрата води та електроенергії, то довіртеся в цій пральні Whirlpool, звичайно, за умови, що вона має «шість почуття». За допомогою цієї технології машина сама визначить кількість води та електрики, які потрібно витратити під час прання.

FreshCare допомагає зберегти білизну, яку ви залишили в барабані після прання чистою та свіжою протягом не менше 6 годин. У звичайній же машині речі набувають неприємного запаху і іноді доводиться їх навіть перепрати.

Переваги інверторного типу двигуна

При покупці нової пральної машини особливо для квартири багато хто звертає увагу на рівень шуму, чим тихіше працює машинка, тим краще. Звичайно, це залежить від того, як зібрана машина, від якості матеріалів, які використовуються при виготовленні. Також на шумність може впливати і тип двигуна. Прання з інверторним двигуном працюють тихіше, ніж агрегати, оснащені колекторним двигуном. До речі, у пральні Whirlpool wrbsb 6228 B UA інверторний двигун.

А ще, інверторні двигуни характеризуються тривалішим терміном експлуатації. Фахівці дають гарантію на 10 років безперебійної роботи. Хоча при правильній та дбайливій експлуатації машинки Whirlpool можуть працювати 15-20 років.

Нове на сайті