Вживання яєць на сніданок, наприклад, у вигляді омлету або яєчні окуляри зарядить мозок енергією на весь день.
Якщо мета – освоїти великий обсяг інформації, то перевагу варто віддати зеленому чаю. Як зазначила доктор Євдокимова, він містить L-теанін — потужний антиоксидант, який успішно тонізує протягом тривалого часу і, на відміну від кави, не має розслаблюючого постефекту.
Тим, хто хоче прискорити роботу мозку, фахівець радить їсти більше цільнозернового хліба з борошна грубого помелу: житнього, житньо-пшеничного, хліба з висівками. Фахівець пояснила, що в таких сортах хліба міститься багато вітамінів групи В, які допомагають нервовій системі бути у тонусі.
Також корисно додавати в їжу нерафінована оливкова олія холодного віджиму, лляна олія з насиченими жирними кислотами та такі недорогі продукти, як буряк та морква.
Дієтолог нагадала, що в тому числі важливо не забувати і про воду – це простий, але необхідний елемент для підтримки мозку та його функцій. Якщо потрібно сконцентруватися на задачі, яку необхідно вирішити швидко, можна випити кави. Однак, тонізуючий ефект від нього триватиме недовго, попередила експерт.