Так, наприклад, обприскування малини та суниці по зав’язі розчином йодистого калію в концентрації 2-3 г на 10 л води (5-6 л на погонний метр насаджень) удвічі підвищує вміст йоду, а отже, і плодів буде значно більше.
Збільшується врожай не лише фруктів, а й овочевих культур. Наприклад, якщо обприскати картоплю в період зав’язування бульб 0,1-відсотковим розчином йодистого калію, то засіки у льоху суттєво поповняться. До того ж бульби краще зберігатимуться — майже не гниють і довше не проростають.
40 крапель йоду розводяться у відрі води, розчином, що вийшов, поливається капуста на самому початку формування качанів. На одну рослину повинен йти приблизно літр розчину.
Уражені рослини обробляють двічі на день протягом 10-12 днів. Для цього використовується 10 літрів води, літр сироватки, 40 крапель йоду та одна столова ложка перекису. При тяжкій стадії захворювання рослин обприскування можна проводити тричі на день.
Для обробки йодом огірків беруть 10 крапель йоду розводяться в 9 літрах води, отриманий розчин додається літр знежиреного молока. Цією сумішшю рясно обприскуються уражені батоги огірків. Також можна кілька разів полити огірки йодом: на етапі культивування та при висадженні розсади огірків у ґрунт. Це забезпечить додатковий захист від хвороб.
10 крапель йоду на 10 літрів води, розчином обприскуються дерева протягом місяця до збору врожаю. Через 3-4 дні після першого сеансу рекомендується повторити процедуру.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, з якими хворобами допоможе впоратися йодна сітка.
20 травня у більшості областей, окрім північних, знову буде дощ. У вівторок буде ще волого,…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Мариновані овочі - чудова добавка до будь-яких закусок.
У різних регіонах почали з'являтись підроблені платіжки за комунальні послуги.
Трохи відволіклися – і з кухні долинає запах пригорілої страви. І яєчня, і м'ясо, і…
Хвороби, операції, стреси, перевтома – все це позначається на силі й тембрі голосу, може навіть…