П’ятниця, 20 Травня, 2022
ГоловнаДачаЯк позбутися бур'яну берізки на городі раз і назавжди

Як позбутися бур’яну берізки на городі раз і назавжди

Этот материал также доступен на русском языке
Від берізки на ділянці дуже складно позбутися, досвідчені городники та садівники знають про це не з чуток. Але зробити це таки можна. Для того щоб рослина більше не з'являлася на вашій ділянці, доведеться добре постаратися.

Чим небезпечна берізка?

Вона забирає із ґрунту ті поживні речовини, які необхідні для повноцінного зростання плодових культур. Так, наприклад, берізка із задоволенням харчується азотом. Нестача цієї речовини негативно впливає на розвиток культурних рослин. Також цей бур’ян може огорнути стебла посадок, що спровокує їхнє вилягання. Багатого врожаю від таких рослин ви точно не дочекаєтеся.

Як боротися з берізкою на ділянці?

Допомогти позбутися бур’янів допоможе регулярне прополювання. Як тільки ви бачите нові паростки, одразу ж беріться за справу.

Ще один ефективний метод боротьби з берізкою пов’язаний із посадкою сидератів. Йдеться про гірчицю, рапс. Дані культури утворюють густу сітку з коріння, яка доставить багато проблем паросткам бур’янів. Якщо для посадки сидератів у вас немає місця на ділянці, тоді на допомогу прийдуть соняшник або кукурудза. Вони не дадуть берізці пустити паростки. Також можна застелити ґрунт чорним покривним матеріалом. Подібний продукт не дасть сонячним променям дістатися до бур’янів, через що їх зростання значно сповільниться.

Берізка чудово почувається на кислому грунті. Знаючи цей факт, необхідно знизити кислотність ґрунту. Зробити це можна за допомогою вапна (0,3 кг на 1 м2) або крейди (0,4 кг на 1 м2).

Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли висаджувати огірки на дачі , щоб отримати добрий урожай.

Нове на сайті