Середа, 1 Лютого, 2023
ГоловнаНовиниДе обміняти звичайні лампочки на економні?

Де обміняти звичайні лампочки на економні?

Этот материал также доступен на русском языке
Нещодавно уряд з метою економії електроенергії затвердив поетапну програму обміну ламп розжарювання на світлодіодні.

Поміняти п’ять старих ламп на п’ять сучасних економок можна буде у відділеннях «Укрпошти».

З 16 січня програма запрацює у режимі тестування в шести областях. Щоправда, у яких саме областях, наразі не уточнюється. Після цього проект запустять у звичайному режимі на всій території України.

Насамперед лампами забезпечать обласні центри та великі міста (там економія більша). До кінця лютого лампочки мають надійти і в невеликі населені пункти.

Обмін відбуватиметься двома способами – з попереднім замовленням і без нього.

  • Якщо попередньо зробити замовлення через додаток «Дія», то лампи чекатимуть на замовника у відділеннях «Укрпошти» протягом п’яти робочих днів після отримання підтвердження на телефон.
  • Якщо людина не забрала замовлення протягом п’яти робочих днів, воно анулюється.
  • Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності.

Отримати лампи може будь-який громадянин України віком від 18 років – за наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Під час обміну в «Укрпошті» фіксують паспортні дані людини, тому провести обмін вдруге вона не зможе.

І ще: обмін здійснюється виключно на робочі лампи розжарювання. Якщо замовник виявить, що одна або кілька нових ламп не працюють, їх можна буде обміняти на інші. Такий обмін можна зробити один раз, при цьому повертати несправні лампи потрібно в упаковці від виробника.

Нове на сайті