З магазинів у Львівській області масово вилучають дитяче пюре відомого американського бренду Gerber, оскільки в ньому виявили небезпечну для організму речовину.
Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Львівській області.
Раніше ми розповідали, що в Україну завезли партію небезпечних фруктів: що в жодному разі не можна купувати.
У пюре виявили речовину під назвою охратоксин А – це отруйна речовина, що виробляється мікроскопічними пліснявими грибами й може пошкодити нирки, печінку, викликати гостре та хронічне отруєння, а також підвищувати ризик розвитку ракових захворювань. Вона може міститися у невеликій кількості в зернових продуктах, бобових, кавових зернах, горіхах, какао та спеціях, але у дитячому харчуванні – вкрай небажана.
Під час проведення позапланового інспектування експерти Держпродспоживслужби виявили речовину в овоче-м’ясному пюре Gerber “Обід по-італійськи”, що призначається для дітей від 10 місяців.
Виробником продукції є Фінляндія. Її виробили спеціально для України.
У зв’язку з потенційною небезпекою було ухвалене рішення вилучити й утилізувати дві партії продукції:
Вас також можуть зацікавити новини:
Навіть після звільнення працюючому пенсіонеру можуть не перерахувати пенсію одразу — усе через чіткі терміни,…
Здуття, урчання чи відчуття важкості після їди знайомі багатьом і часто здаються дрібницею. Зазвичай такі…
Лютневі відлиги — так звані «вікна» — дають садівникам перший шанс захистити дерева й чагарники…
Якщо ви любите слабосолону рибу, але не хочете переплачувати в магазині, цей рецепт – справжня…
Не всі знають, що українське законодавство дозволяє вийти на пенсію раніше встановленого віку. У певних…
Програма підтримки громадян «3000 кілометрів Україною» дає змогу безкоштовно подорожувати залізницею в межах країни на…