За інформацією видання Real Simple, на мобільному телефоні може бути вдесятеро більше мікробів, ніж сидіння унітаза. Тому до його чищення потрібно підходити відповідально. Але також не можна нехтувати вимогами самого приладу, який не слід піддавати дії абразивних і певних хімічних засобів.
Читайте також: Чому на телефоні з’являється буква Е: що означає і чи варто хвилюватися
Спочатку варто ознайомитися з рекомендаціями виробника для конкретної моделі. Вимоги до очищення можуть міститися в інструкції користувача.
Для усіх мобільних телефонів буде актуальним такі правила.
Чохол для смартфону збирає на собі не менше бруду, ніж сам телефон. Проте мити й чистити його простіше. Тому варто це робити якомога частіше. Але слідкуйте, щоб чохол добре просох перед тим, як одягати його на телефон.
Телефон бажано очищати кожного дня. Принаймні бажано завести звичку проводити цю процедуру бодай раз на тиждень. Щоб прилад довше був чистим, дотримуйтеся таких простих правил.
Гігієна рук. Беріть телефон чистими руками. Після поїздки у громадському транспорті, варто спочатку продезінфікувати або хоча б помити руки перед тим, як брати телефон.
Не беріть телефон у ванну або туалетну кімнату. За можливості, залишайте прилад в іншому приміщенні, в сумці чи кишені.
Уникайте контакту з обличчям. Коли є можливість користуватися телефоном за допомогою пристрою hands-free, використовуйте її. Адже кожного разу, коли ви підносите смартфон до обличчя, ви контактуєте з усіма бактеріями, які на ньому накопичилися. Тому спілкування на гучному зв’язку або з використанням навушників вважається більш гігієнічним.
Зберігайте телефон у чохлі. Знімний чохол не тільки має захисну функцію, він ще хороший тим, що швидко чиститься без ризику пошкодити прилад.
Зараз читають:
Встановлюючи паркан між ділянками, важливо враховувати не лише свої бажання, а й норми законодавства —…
Фінансова допомога від NRC знову доступна для частини заявників, які реєструвалися наприкінці січня 2025 року.…
Пенсії в Україні виплачуються через відділення Укрпошти чи через банки. Пенсіонери можуть самі обирати зручний…
У сучасному виробничому процесі технічні умови (ТУ) відіграють ключову роль. Це не просто внутрішній документ…
Багато городників не приділяють уваги гірчиці як сидерату, вважаючи її другорядною рослиною. Але дарма!
Великдень — це час, коли хочеться тепла, домашнього затишку й особливих смаків. Якщо вам до…